Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Pozvánka na metodický den ČHS na ledy

17. 12. 2012 | Rubrika: Vzdělávání, Ledolezení a drytooling | Komentáře (1)

Aktualizace: Sobotní termín je již obsazen, můžete se hlásit na neděli.

Metodická komise ČHS ve spolupráci s Horolezeckým oddílem Vír vás zvou na metodický víkend zaměřený na lezení v ledu.

Termín: 12. - 13. ledna 2013

Místo: ledová stěna Vír, cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem

 

  • Akce je určena všem zájemcům o lezení v ledu, i těm, kdo s touto horolezeckou disciplínou nemají dosud žádné zkušenosti. Akce je otevřena i pro ty, kdo nejsou členy ČHS.
  • Akce se bude konat dva dny, ale protože metodický program bude po oba dny stejný, doporučujeme jednodenní účast. Setrvat po oba dny však není problém, přespání v ubytovně v obci Vír je předběžně domluveno (vícelůžkové pokoje, individuální rezervace na tel. 737 379 981).
  • Na programu bude nejen metodický výcvik pod vedením lektorů ČHS s následnou možností vyzkoušet si lezení v ledu, ale také představení výrobků firem, které se na tuto oblast zaměřují, a v sobotu večer program - přednáška Marka Holečka, film Pískaři, volná zábava.
  • Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní. Vstupné na sobotní večerní program (film, přednáška) je 50 Kč.

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých výcvik probíhat, jsou omezeny, a proto prosíme všechny zájemce, aby se předem a včas přihlásili na e-mail info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy uveďte Metodický den Vír. Do zprávy napište jména osob, které přihlašujete, a uveďte, zda jsou či nejsou členy ČHS. Dále nezapomeňte napsat, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli (popř. na oba dny) a zda máte zájem o večerní sobotní program.

Přihlášky přijímáme do 7.1. 2013.

 

Podrobné informace včetně detailního programu jsou v pozvánce.

 

Pokud budete mít dotazy týkající se organizace akce, obraťte se na sekretariát ČHS; dotazy týkající se metodiky a jiných odborných záležitostí směřujte na hlavního organizátora akce E. Ponikelského.

 

B. Valentová, tajemnice

 

Maltatal, foto E. PonikelskýMaltatal, foto E. PonikelskýRudolfshütte, foto E. PonikelskýRudolfshütte, foto E. Ponikelský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| Komentáře(1)