Výběr mladých alpinistů na rok 2016 - výzva

09. 11. 2015 | Rubrika: Alpinismus, Sokolíci

Komise alpinismu Českého horolezeckého svazu vyzývá k podávání návrhů na složení širšího výběru mladých alpinistů na rok 2016. Zájemci o účast ve výběru se mohou přihlásit do 20. listopadu 2015. Tato výzva se týká i předsedů oddílů, kteří mohou nominovat své členy.

Podmínkou nominace je:

• věk 17-25 let
  • členství v ČHS
  • seznam výstupů
  • motivační dopis

Seznam výstupů a motivační dopis zdůvodňující zájem o účast ve výběru zasílejte na e-mail katerina.zelenkova@horosvaz.cz, a to nejpozději do 20. 11. 2015.

Komise alpinismu na základě předložených materiálů následně vybere složení širšího výběru mladých alpinistů pro rok 2016. Tento širší výběr bude základnou pro vytvoření výběru alpinistické mládeže v červnu 2016. Vybraní členové mohou získat metodickou i finanční podporu pro realizaci navržených výstupů a mohou počítat s předáváním alpinistických zkušeností od členů a spolupracovníků komise.

Komise alpinismu