Připravujeme 3. ročník soutěže Mladí horalové

19. 02. 2020 | Rubrika: Alpinismus, RSS - iSport.cz, Oddíly a mládež

O víkendu 15. – 16. 2. 2020 proběhlo na Rabštejně v Jeseníkách setkání zástupců Komise mládeže ČHS, Metodické komise ČHS a zástupců ASPV SOŠ Šumperk v čele s Jirkou Kesslerem. Na setkání se řešily otázky týkající se 3. ročníku soutěže Mladí horalové, kterou bude pořádat právě horolezecký oddíl ze Šumperka.

MH logo

Letošní celorepublikové finálové kolo se uskuteční v okolí horské chaty Rabštejn a na přilehlých cvičných skalách a to v sobotu 12. 9. 2020.

V rámci setkání proběhla první obhlídka skalních terénů a zázemí v okolí chaty Rabštejn. Byly také diskutovány drobné změny v pravidlech jednotlivých disciplín.

O dalším dění okolo finálového kola soutěže Mladí horalové vás budeme průběžně informovat. Sledujte prosím také web ČHS – sekci Mladí horalové, kam budeme postupně doplňovat další informace.

Rabštejn

Rabštejn - U buku                                                                                              foto: M. Jančíková

Komise mládeže ČHS