Připravujeme 2. ročník soutěže Mladí horalové

23. 01. 2019 | Rubrika: Alpinismus, RSS - iSport.cz, Oddíly a mládež

O víkendu 19. – 20. 1. 2019 proběhlo v Lanškrouně setkání zástupců Komise mládeže ČHS a zástupců HK Lanškroun v čele s Jirkou Černohousem. Na setkání se řešili otázky týkající se 2. ročníku soutěže Mladí horalové, kterou bude pořádat právě horolezecký oddíl z Lanškrouna.

mladi_horalove_finish

Už teď můžeme prozradit, že se letošní celorepublikové finálové kolo uskuteční v okolí vodní nádrže Pastviny a na nedalekém vrchu Studený a to v sobotu 21. 9. 2019. Zázemí budou mít mladí závodníci ve výcvikovém středisku Pastviny, které patří Univerzitě Palackého v Olomouci.

První obhlídka samotného zázemí a také trati závodu napověděla, že se závodní týmy mají na co těšit!

O dalším dění okolo finálového kola soutěže Mladí horalové vás budeme průběžně informovat. Sledujte prosím také web ČHS – sekci Mladí horalové, kam budeme postupně doplňovat další informace.

Komise mládeže ČHS