Pozvánka na tradiční lezecké setkání ve Valle Orco

29. 02. 2012 | Rubrika: Alpinismus, Sportovní lezení a bouldering

Italská horolezecká asociace Club Alpino Italiano a její národní sekce Club Alpino Accademico Italiano připravují druhý ročník Trad Climbing Meeting - Tradiční lezecké setkání.

Akce se bude konat ve Valle Orco (oblast Torino) v termínu 16. - 22. září 2012 a je učena lezcům z členských asociací UIAA. Z každé členské asociace se mohou zúčastnit maximálně dva lezci, celkový počet účastníků je 45. Účastnický poplatek je 100 Euro.

Valle Orco je žulová oblast typická stěnovým a spárovým lezením a vícedélkovými cestami, z nichž některé jsou až 500 m dlouhé.

Podrobnější informace o akci naleznete na webu http://www.tradclimbing.it/.

Pokud máte zájem se akce zúčatnit, napište co nejdříve na sekretariát ČHS - info@horosvaz.cz, abychom vás mohli přihlásit, s tím, že pokud bude více než dva zájmci, budeme vybírat. Konečný výběr účastníků provede pořadatelská asociace, a to v polovině června.

B. Valentová