Pozvánka na BMC Sea Cliff Climbing Meet

10. 12. 2012 | Rubrika: Alpinismus

Britský horolezecký klub (British Mountaineering Club) pořádá v příštím roce další mezinárodní horolezecké setkání BMC Sea Cliff Climbing Meet, které se bude od 12. do 19.5. 2013 v oblasti Bosingran, Cornwall.

Bosingran Cornwall

• Akce je jako obvykle určena členům horolezeckých federací sdružených v UIAA, tedy i členům ČHS. Z každé členské federace se mohou zúčatnit nejvýše 2 lezci (ideálně muž a žena), s tím, že v případě velkého zájmu si BMC vyhrazuje právo počet účastníků z jedné federace omezit.
  • Podmínkou účasti je schopnost bez problémů lézt na prvním konci a zakládat vlastní jištění.
  • Účastnický poplatek je 115 liber, a zahrnuje ubytování, stravování a lokální dopravu.
  • Podrobné informace naleznete v pozvánce.

Přihlášení na akci bude zprostředkovávat ČHS, proto prosíme všechny, kdo by se chtěli tohoto setkání zúčastnit, aby poslali nejpozději do pondělí 14.1. 2012 na info@horosvaz.cz vyplněnou přihlášku; do zprávy napište BMC, abychom váš e-mail dobře identifikovali. Pokud bude více zájemců, vyhrazuje si ČHS právo vybírat.

pro inspiraci

B. Valentová, tajemnice