Pozvánka na BMC International Summer Climbing Meet 2015

09. 12. 2014 | Rubrika: Alpinismus

British Mountaineering Council zve na další z řady tradičních horolezeckých setkání - BMC International Summer Climbing Meet.

• Akce se bude konat od 10. 5. do 17. 5. 2015 v oblasti Llanberis Pass v Severním Walesu a je určena členům horolezeckých organizací sdružených v UIAA, tedy za ČR jsou to členové ČHS.
  • Každá horolezecká organizace může na akci přihlásit nejvýše dva členy, s tím, že v případě velkého zájmu má BMC právo snížit počty na jednoho zástupce z každého státu.
  • Podmínkou účasti jsou minimálně dvouleté zkušenosti s tradičním lezením a schopnost zakládat jištění a lézt "na prvním konci".
  • Účastnický poplatek zahrnuje bydlení a jídlo a činí 130 liber. Dopravu si hradí účastníci sami. Setkání je finančně dotováno ze strany BMC.
  • Podrobnější informace jsou zde.

Přihlášení na akci je možné pouze prostřednictvím ČHS. Máte-li o akci zájem, napište nejpozději do 10.1.2015 na e-mailovou adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte BMC Meet.

Radana Plevková, sekretariát