Pozvání na BMC International Winter Climbin Meet 2014

14. 08. 2013 | Rubrika: Alpinismus

British Mountaineering Council zve na další z řady tradičních horolezeckých setkání - BMC International Winter Climbing Meet.

• Akce se bude konat od 26.1. do 2.2. 2014 v oblasti Aviemore ve Skotsku a je určena členům horolezeckých organizací sdružených v UIAA.
  • Každá horolezecká organizace může na akci přihlásit nejvýše dva členy, s tím, že v případě velkého zájmu má BMC právo rozhodnout, že do Skotska může přijet jen jeden z nich. BMC preferuje účast horolezců, kteří se dosud žádného setkání BMC nezúčastnili.
  • Podmínkou účasti jsou zkušenosti se zimním lezením (cepín, mačky) a schopnost zakládat jištění a lézt "na prvním konci".
  • Účastnický poplatek zahrnuje bydlení a jídlo a činí 140 liber. Dopravu si hradí účastníci sami. Setkání je finančně dotováno ze strany BMC.
  • Podrobnější informace jsou zde.

Přihlášení na akci je možné pouze prostřednictvím ČHS. Máte-li o akci zájem, napište nejpozději do 23.9. 2013 na e-mailovou adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte BMC Meet.

B. Valentová, tajemnice ČHS