Otevřené horolezecké akce pro členy ČHS

02. 03. 2006 | Rubrika: Alpinismus | Komentáře (0)

Otevřené horolezecké akce pro členy ČHS

Tradiční sraz BMC ve Walesu 7.-14.5. 2006

Mezinárodní setkání horolezců organizované a z velké části financované britským horolezeckým svazem (BMC) se letos koná opět na jaře a ve středisku Plas-y-Brenin. Opět je na něj zváno po dvou účastnících z každé federace UIAA a pozvánka dorazila samozřejmě také na ČHS.  Zatímco v posledních letech jezdili na tyto srazy členové  reprezentace, letos je tato účast otevřená pro všechny zájemce z řad členů ČHS.

Pro účast nejsou kladeny žádné zvláštní podmínky kromě těch základních: rozumná zkušenost se skalním lezením (dodávám: být připraven či snad dokonce mít v oblibě kladení vlastního jištění), mít zájem o komunikaci mezi lezci různých národností a zvyků,  britskou lezeckou etiku a tradice; být přitom ženou je vítáno, jakož i skutečnost, že jste na těchto srazech nováčkem.

Stačí jakýmkoli způsobem doručit na sekretariát přihlášku s následujícími údaji: jméno a příjmení, datum narození, členství v oddíle, lezecká úroveň vyjádřená schopností obvyklého stupně obtížnosti vyvést cestu (nejlépe i s uvedením stupnice, kterou jste použili) a samozřejmě kontaktní spojení. Ostatní potřebné údaje si můžete stáhnout zde.

Pokud dojde více přihlášek, ČHS (KA) si vyhrazuje právo z nich dvě vybrat. Náklady na cestu tam a zpět včetně poplatku 60 Lstg si hradí každý účastník sám; při pobytu samotném o něj bude ve všem postaráno. Nenechte si ujít tuto příležitost. Pro osvěžení se můžete podívat na článek a fotky z loňského srazu RHM.

Přihlášky musí dorazit do 16.3.2006.

Letní sraz RHM 2006

Horolezkyně se mohou těšit na sraz v Norsku. Zatím je znám jen termín a místo: 6.-.13.8. 2006 v Trollrygenu. Cokoli bližšího se samozřejmě včas dozvíte.

Alena Čepelková

| Komentáře(0)