International Climbers Meet - Indian Creek, Utah

07. 04. 2009 | Rubrika: Skály a bouldering, Alpinismus | Komentáře (0)

The American Alpine Club (AAC) připravuje druhý International Climbers Meet (ICM), ketrý se bude konat od 1. do 12. října 2009  v Indian Creek v Utahu. V loňském roce se této akce zúčasnili lezci z 23 zemí a AAC doufá, že akce bude pro mezinárodní lezeckou komunitu přitažlivá i letos.

ČHS má možnost nominovat na tuto akci  dvě osoby, přičemž AAC zdůrazňuje, že by jedna z nominovaných osob měla být žena. Každý účastník by měl být schopen vylézt 5.10, E2, resp. 6b (ve francouzské klasifikaci). AAC přijímá registrace do 1.7. 2009 a z došlých přihlášek vybere účastníky. Bližší informace a registrační formulář jsou zde:

Pokud máte o účast na této akci zájem, pošlete na sekreteriát ČHS (info@horosvaz.cz ) nejpozději do 19. června 2009 vyplněný registrační formulář a my jej postoupíme pořádající organizaci. V případě většího počtu zájemců bude potenciální účastníky lezeckého setkání vybírat Komise alpinismu.

B. Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(0)