Informace ze schůze komise alpinismu 25.3.2004

26. 03. 2004 | Rubrika: Alpinismus | Komentáře (0)

Komise se sešla za účelem:

• Sumarizace podaných grantů pro výkonnostní lezení a skialpinismus pro období 2004/2005 a přípravě podkladů pro vyhodnocení

• Konečné nominace zástupců ČHS na sraz BMC „MODERN ADVANCES IN WORLD CLIMBING STANDARDS“ ve Walesu: Dušan Janák (Stoupa), Václav Šatava, Pavel Jonák („A“ družstvo) a Radek Lienerth („B“). Náklady budou z větší části hrazeny z prostředků KA, neboť se jedná o významnou akci a naši zástupci mají vzhledem ke svým jazykovým znalostem a lezeckým dovednostem co nabídnout i z hlediska prezentace svazu (slideshow Stoupa – Kyrgyzstán 2002, v plánu je i prezentace našeho mistra světa Tomáše Mrázka v nových snímcích Pepe Piechowicze).

• Uzavření nominace „B“ družstva na letošní rok: Tomáš Rinn, Jan Kreisinger, Tomáš Zákora, Radek Lienerth, Jan Doudlebský, Luboš Mázl, Jitka Kuhn-Gaberová, Ondřej Beneš, Jakub Cicvárek, Stanislav Hovanec, Petr Piechovicz, Simona Ulmonová, Tomáš Bardas.

• Příprava semináře zdravotnické svépomoci účastníků nejnáročnějších akcí v horách v podmínkách nedostupné lékařské péče, který KA organizuje ve spolupráci s LK. Tato akce proběhne zároveň i jako soustředění členů reprezentace.
  • Alena Čepelková

| Komentáře(0)