Granty - výkonnostní lezení a skialpinismus 2008

09. 04. 2008 | Rubrika: Alpinismus | Komentáře (0)

Cíl grantu: podpora horolezeckých a skialpinistických projektů s mimořádnou sportovní nebo objevitelskou hodnotou

GRANTY 2008 JIŽ BYLY VYHODNOCENY!
rozdělení prostředků pro rok 2008 najdete zde:
Vyhodnocení grantů výkonnostní lezení a skialpinismus 2008

Celková částka na grant: 100 000 Kč

Vyhlášení podmínek grantů: 10. 04. 2008

Uzávěrka přihlášek:   30. 05. 2008

Vyhlášení přidělených grantů:  21. 06. 2008

Kdo se může o grant přihlásit: každý člen nebo skupina členů ČHS. Do soutěže nemohou být přihlášeny akce pořádané odbornými komisemi ČHS a hrazené z jiných finančních prostředků ČHS.

Termín konání projektů: Přihlášená akce se musí uskutečnit v době od 01. 01. 2008 do 31. 12. 2008.

Přihláška:

Přihláška musí dodržet předem stanovenou formu stanovenou základním formulářem. Přihlášku lze doručit osobně, poštou nebo v elektronické podobě na sekretariát ČHS nejpozději do 30. 05. 2008 včetně.  Rozhodující je čas příjmu potvrzený pracovníky sekretariátu nebo elektronický čas příjmu dokumentu.

Co musí přihláška obsahovat:

• seznam účastníků a jejich nejlepších výkonů na podobných akcích
  • podrobný popis cíle
  • předběžný rozpočet
  • plánovaný způsob medializace akce a zviditelnění ČHS.
  • Přihláška může obsahovat libovolný počet příloh přibližujících cíl projektu.

Hodnotící kritéria:

• sportovní hodnota projektu
  • objevitelská hodnota projektu
  • pravděpodobnost dosažení cíle vzhledem k jeho obtížnosti a schopnostem účastníků
  • navržený způsob zviditelnění ČHS při prezentování akce v médiích

Způsob vyhodnocení:

• odborný posudek - hodnotí  komise alpinismu

Podle kvality přihlášek budou vybrány nejlepší projekty. Komise si vyhrazuje právo nevyhodnotit projekt v případě, že nebude mít adekvátní hodnotu, nebo vyřadit takový projekt, u kterého není dodržena forma přihlášky. Finanční prostředky budou rozděleny podle preferencí hodnotitelů.

Podmínky vyplacení grantu:

50 % při získání grantu
50 % po úspěšné realizaci stanoveného cíle a kvalitní medializaci
10 % při kvalitní medializaci proběhlé akce, i pokud nebyl dosažen cíl

Způsob proplacení grantu (záloha, účtenky, aj..) je nutné předem projednat se sekretariátem ČHS.

| Komentáře(0)