Změny v OVK Jižní Čechy a Labské pískovce

26. 02. 2007 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (0)

Dne 20. ledna t.r. byla založena Oblastní vrcholová komise Jižní Čechy. Předsedkyní byla zvolena Marie Brůžková, dalšími členy jsou M. Dupák, B. Havrda, R. Menhart, J. Nepustil a J. Rybák. Kontakty a působnost jednotlivých členů jsou uvedeny na novém webu Skalní oblasti ČR. Hledáme další zájemce o práci správce skal, protože nejsou všechny „obsazeny“. Další podrobnosti  jsou k dispozici u členů této komise nebo na CVK.

Založením OVK Jižní Čechy se podařilo aktivovat celou síť Oblastních vrcholových komisí, které mají na starosti údržbu skal. V současné době jich je 13, složení a územní působnost jsou na novém webu ČHS Skalní oblasti ČR.

Dne 15.2.2007 rezignoval z osobních důvodů na funkci dlouholetý předseda Oblastní vrcholové komice Labské pískovce Vladislav Nehasil, kterému tímto děkujeme za odvedenou práci. Na jednání OVK nebyl zvolen nový předseda a proto hledáme zájemce o tuto funkci z řad členů ČHS. Žádáme o pomoc oddíly, každý může navrhnout vhodného kandidáta.

Jiří Rosol,
Předseda CVK ČHS