Výběrové řízení na dodávku fixního jištění a dalšího materiálu pro přejišťování skalních oblastí ČR

28. 12. 2015 | Rubrika: Správa skalních oblastí

Český horolezecký svaz vypisuje výběrové řízení na dodávku fixního jištění a dalšího materiálu na údržbu skalních oblastí ČR na období let 2016 - 2017.

Předmět zakázky je rozdělen do tří skupin:

• pískovcové jištění
  • nepískovcové jištění
  • nástroje a vybavení

Předpokládaná hodnota zakázky na rok 2016 činí 900 tisíc Kč. Zakázka na rok 2017 se předpokládá v rozsahu 80% - 150% finančních prostředků na rok 2016.

Podrobné informace naleznete v dokumentu Zadávací dokumentace

Přílohy:

POZOR ZMĚNA - nabídky je možno podávat do 25.1.2016!!!

Nabídku je možno podat do 25.1. 2016 do 12 hod. a lze ji doručit prostřednctvím pošty, kurýrem nebo osobně v pracovních dnech vždy od 9 do 16 hod. (posl. den do 12 hod.).

S případnými dotazy se obracejte na kontaktní osobu uvedenou v zadávací dokumentaci.

B. Valentová, sekretariát ČHS