Školení správců skal

26. 03. 2014 | Rubrika: Správa skalních oblastí

Na letošní rok připravila centrální vrcholová komise ČHS dvě školení správců skal, kterých se mohou zúčastnit správci, kteří dosud proškoleni nebyli, i ti, kdo si chtějí občerstvit znalosti. Přijet mohou i zájemci z řad prvovýstupců.

První školení se koná v sobotu 29.3. v Lužických horách, na Horním Sedle u Hrádku nad Nisou. Sraz je ve 13:00 u Smrtky.
Školení organizuje předseda OVK Jizerské a Lužické hory - Roman Živný, 604230672, horoz@email.cz.

Druhé školení se koná v sobotu 26.4. v Českém krasu, v lomu Alkazar.

Sraz je v 10.30 hod. u Homole, v pravém amfiteátru.

Školení organizuje místopředseda OVK Praha a Střední Čechy - Martin Tučka (604870268, martan.kladno@seznam.cz).

Obě školení povedou Vladimír Těšitel a Vladimír Wolf.

Pokud plánujete účast, prosíme, abyste se předběžně přihlásili organizátorům školení, kteří tím získají představu o účasti a budou vás moci informovat o případných změnách v případě opravdu nepříznivého počasí.

Případná další školení správců se uskuteční podle požadavků předsedů jednotlivých OVK, které shromažďuje a vyhodnocuje předseda CVK Karel Berndt (karel.berndt@horosvaz.cz).

B. Valentová, tajemnice