Školení "Osazování borháků a kruhů v pískovci a žule"

05. 03. 2008 | Rubrika: Vzdělávání, Správa skalních oblastí | Komentáře (5)

Pozvánka na školení (seminář)

osazování borháků a kruhů v pískovci a žule

Školení se bude konat na Škrovádě u Chrudimi v sobotu 5. dubna 2008 v 11.00 hod.

Program je následující:

1. Osazení jisticích prostředků – V. Wolf, V. Těšitel.
2. Teoretický výklad k osazení jistících prostředků pomocí chemických malt – V. Těšitel.
3. Geologické podmínky pro osazení jistících prostředků – R. Mikuláš.
4. Možnosti webu ČHS skalní oblasti – Z. Strnad.
5. Testování osazených jisticích prostředků – V. Těšitel.

Školení je určeno pro správce oblastí, kteří osazují jistící a vrcholové prostředky. Ti kdo ho již absolvovali v minulých letech se ho nemusí zúčastnit.

Na školení můžete poslat i nečleny ČHS, pokud provádějí osazování jištění. Jízdné bude proplaceno dle směrnice ČHS pouze členům.

Příjezd:

Pokud pojedete od Chrudimi, tak na konci Slatiňan ve směru na Nasavrky před benzinovou pumpou doprava. Od Žďáru n. S., nebo od Havlíčkova Brodu a Nasavrk na začátku Slatiňan za benzinovou pumpou doleva. Hospoda Bonet je naproti odbočce. Dále rovně až na náves s parkovištěm uprostřed a pěšky do zákazu vjezdu ( za hospodou – vlevo) za poslední barák nalevo (podnikatelský baroko). nebo se podívejte na mapy.cz...

J. Rosol,
CVK ČHS