Skály ČR pro iPhone jdou do testování

Mobilní aplikace Skály ČR pro Android vstoupila úspěšně do veřejného betatestu. Za prvních deset dní měla více než 500 instalací a zaznamenali jsme pozitivní ohlasy betatestérů.

skalycriosicon

skalyCRiOS

Zároveň také přišly dotazy na tuto aplikaci pro iOS - tedy iPhone a iPad. V minulém týdnu byla v Apple schválena první testovací verze. Politika Apple je rozdílná od Googlu. U Apple nelze publikovat veřejnou betaverzi, kterou by si mohl stáhnout kdokoliv.

Pro testování verze pro iOS je třeba pozvat testéry individuálně. Proto vyzýváme všechny, kdo mají zájem testovat Skály ČR pro iOS, aby svůj zájem projevili a napsali na mail %dnva1h6LTuy8~inWskmb, nejlépe se subjektem Testování Skály ČR. Každému zájemci, který nám napíše, necháme poslat pozvánku.

test-flight

Pro nainstalování aplikace je třeba stáhnout program TestFlight, link na stažení je ve zvacím mailu. Pak se naistaluje devadesátidenní betaverze, která se již spouští normálně a lze ji používat, dokud nebude nahrazena novou verzí, nebo nevyprší.

Povinnosti nemá testér žádné, ale uvítáme zpětnou vazbu a odeslání reportu při případném pádu aplikace.

Petr Jandík, správce databáze

IMG_4734 IMG_4735 IMG_4736

Pokud máte Android, stáhněte si naši aplikaci:

android-app

Pokud máte iPhone, napište na %dnva1h6LTuy8~inWskmb