Pozvánka na školení správců skal

04. 03. 2016 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (0)

V sobotu 2. dubna 2016 pořádá Centrální vrcholová komise ČHS školení správců skal zaměřené na osazování fixního jištění. Školení se bude konat v oblasti Lomy nad Velkou (střední povltaví) a je určeno nejen pro správce skal, ale i pro ostatní lezce - prvovýstupce.

Na programu bude nejen teoretický výklad, ale také praktické ukázky osazování jištění, trhací zkouška a ukázky materálů. Domluvena je účast technika firmy Fischer.

Sraz je v 10:00 hod. ve Velké před restaurací U Heroldů, poté se přemístíme ke skalám - mapa.

Po akci možnost vyhodnocení v restauraci v Kamýku, lezení, nebo praxe v okolí dle domluvy. Ubytování v okolí je možné.

Školení povede V. Těšitel (metodická komise), F. Mezera a M. Tučka za OVK Praha a Střední Čechy.

Případné dotazy, či potvrzení předpokládané účasti posílejte na email martan.kladno@seznam.cz nebo tel. 604 870 268.

Karel Berndt, předseda CVK