Otvírá se Ádr a Teplice

01. 05. 2015 | Rubrika: Správa skalních oblastí

K 1. máji se otevírá k lezení část cest v Adršpachu, Teplicích, Broumovských stěnách ale také v údolí Doubravy u Chotěboře. V databázi Skály ČR nyní zmizely u těchto cest zákazové ikony. Červený terčík zústává jen tam, kde je úplný zákaz, nebo je lezení povoleno až od pozdějšího data, většinou od 1.7.

U některých zakázaných skal se červený terčík neobjevuje. Je to u těch skal, u kterých nemáme zapsanou žádnou lezeckou cestu, protože jsou zákazy u skal odvozeny od jednotlivých lezeckých cest. Na případné chyby v označení můžete upozornit na adrese skalycr@horosvaz.cz. Na téhle adrese můžete také nabídnout svou pomoc s údržbou a vylepšováním databáze.

Novinky z databáze skal najdete na na Twitteru. Sledujte nás a nic vám neunikne.

P. Jandík