Novinky na webu Skalní oblasti ČR

25. 06. 2007 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (0)

Nový web Skalní oblasti se postupně naplňuje daty. K dnešnímu dni je zde zapsáno více jak 5000 cest ve všech regionech. Systém umožňuje téměř libovolně vyhledávání v cestách. Čím dál větší počet správců doplňuje mapky, fotografie a další informace o svých sektorech. Přibývají i zápisy o prvovýstupech. Téměř kompletní je bibliografie průvodců. Na titulní straně byly doplněny Aktuality a novinky v systému, kde se dovíte denně o tom nejnovějším.

Jsou zde samozřejmě nová pravidla lezení včetně dodatků oblastních vrcholových komisí. Byly aktualizovány údaje o schválených jistících a vrcholových prostředcích včetně popisů a návodů na osazení. V části Informace VK jsou všechny aktuální metodické pokyny CVK a BK.

V současné době dokončujeme modul údržba, ve kterém budou evidovány všechny výměny jištění a vrcholových prostředků.

Uvítáme námět na zlepšení a samozřejmě i pomoc s naplňováním dat.

Jiří Rosol,
předseda CVK