Jednání Centrální vrcholové komise 2013

20. 12. 2013 | Rubrika: Správa skalních oblastí

V sobotu 7. prosince 2013 se v Praze konalo každoroční jednání Centrální vrcholové komise, které se jako hosté zúčastnili i členové výkonného výboru Jan Bloudek a Petr Resch.

Na programu jednání bylo objednávání materiálu do skal na příští rok, problematika ochrany přírody, školení správců a další. Diskuse se členy výkonného výboru byla věnována zejména webu Skalní oblasti.

V závěru jednání předseda CVK Vladimír Wolf oznámil svůj zájem odstoupit do valné hromady ČHS 2014 z funkce předsedy komise a navrhl, aby jej nahradil předseda OVK Střední Čechy a Praha a člen VV Karel Berndt. Návrh byl členy CVK schválen.

Zápis z jednání si můžete přečíst zde a také na stránce Centrální vrcholová komise, kde jsou uloženy i ostatní zápisy.

B. Valentová, tajemnice