ČHS hledá nového správce skal v Srbsku

03. 02. 2009 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (0)

Vážení sportovní přátelé a kamarádi, členové pražských a středočeských HO,

na podzim byl po dvouleté spolupráci na vlastní žádost uvolněn správce skal v Srbsku Václav Ambroz. Doposud se nám nepodařilo za něj najít náhradu. Všichni, kdož na Srbsko resp. Alkazar chodíte lézt, vítě, že nejen zde na nás čeká mnoho práce. OVK svými brigádami členů, kteří mají především své oblasti, se dvěmi akcemi pokusila s tímto stavem něco dělat, ale chce to někoho, kdo by v této oblasti zdomácněl natolik, aby pronikl do všech problémů souvisejících. Proto to chce někoho, kdo by vydržel v této funkci poněkud déle než jeho předchůdce.

Obracím se tedy na Vás s žádostí o pomoc ve vyhledání správce a získání jej pro spolupráci. Je-li ve Vašich řadách někdo takový nebo jako oddíl máte potenciál, odvahu a chuť se s tímto nemalým úkolem poprat a dát věci do pořádku, kontaktujte mě prosím na telefon 775 677 602 nebo mail  berndt@atlas.cz. Nebo přijďte na naši únorovou schůzi OVK, Která se koná v budově ČSTV na Strahově dne 26.2.2009 od 18:00.

Předem děkuji za Váš zájem a těším se na spolupráci.

Karel Berndt, předseda OVK Praha a Středočeský kraj

| Komentáře(0)