Facebook

Český horolezecký svaz

Brigáda v Adršpašsko-teplických skalách

18. 04. 2007 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (5)

Brigáda v Adršpašsko-teplických skalách

Jaro letos lezení vysloveně přeje, takže co víc si můžeme přát. Těm, kteří jsou ochotni dát lezení něco navíc, přinášíme informaci o dvou jarních brigádách.

1. Teplice - 21. 4. 2007 - sraz do 9.00 před vstupem do skal. S sebou ruční nářadí (sekery, pilky, lopaty, krumpáč a podobně - budou se provádět práce na okruhu v rozsahu cca  4-5 hodin práce. Tato  brigáda probíhá v rámci plnění smlouvy mezi provozovatelem okruhu a ČHS uzavřené v loňském roce, kdy se smluvní strany dohodly volných vstupech pro všechny členy ČHS s platnou průkazkou oproti pomoci provozovateli okruhu dle jeho požadavků v rozsahu dvou brigád ročně, na jaře a na podzim.    

2. Ádr - 28. 4. 2007 - sraz mezi 8.15 - 8.30 před vstupem do pískovny (u íčka) - věci na stahování dřeva ve Vlčí rokli (sekery, škrabky na kůru, pilky, gumáky, staré smyčky nebo stará pracovní lana) část bude stahovat klády z Vlčí rokle k cestě, opět 4-5 hodin práce. Provozovatel okruhu vydá jmenovité permanentky těm, kteří mákli, na celoroční vstup (v tomto případě se zatím svazu nepodařilo vyjednat podobné podmínky jako v Teplicích).

Díky za organizaci patří Jiřímu Heřmanovi Škopovi, který vzkazuje: Koukejte přijít máknout za dobrou věc, nebojte, odpolední lezení (na Ostaši a na Křižáku :-) se stíhá!

Alena Čepelková

| Komentáře(5)
Instagram

Instagram Horosvaz