Výzva na pořadatelství Open závodů

10. 01. 2020 | Rubrika: Oddíly a mládež

Komise mládeže vyhlašuje možnost přihlášení do systému oficiálních závodů ČHS v kategorii Open závody v lezení pro děti a mládež.

Jedná se o závody určené pro děti a mládež do 19 let.

Cílem systému Open závodů je podpora děti a mládeže, jež mají zájem si zasoutěžit v lezení, ale zatím pouze na závodech nižší kategorie než MČR, ČP, U14.

Závody se budou řídit Prováděcími předpisy pro Open závody pro rok 2020 a budou probíhat ve dvou kategoriích:

kategorie A - Open závody dle Pravidel soutěžního lezení ČHS s výjimkami pro tyto závody

kategorie B - Open závody dle vlastních pravidel pořadatele

Pořadatelé závodů a zájemci z řad oddílů/klubů/spolků nebo právnická osoba, jako například provozovatel lezecké stěny, svou žádost vyplní v

on-line formuláři pro pořadatelství Open závodů.

Žádosti lze podávat do 31.1.2020.

V roce 2020 může zájemce o pořadatelství žádat o přihlášení více závodů, pokud budou pořádány na různých stěnách nebo na jedné stěně, ale v různých disciplínách.

Více informací v dokumentech :

Výzva na pořadatelství Open závodů

Prováděcí předpisy ČHS pro Open závody v lezení dětí a mládeže pro rok 2020

Vyjimky ze soutěžních pravidel ČHS pro Open závody 2020

V případě dalších dotazů týkající se závodů, kontaktujte Janu Cinkovou na e-mail jana.cinkova@email.cz

Pokud bude závod zařazen do systému Open závodů, nelze již na stejnou akci žádat o další finanční podporu v rámci Grantů na podporu mládeže nebo tradičních akcí.

Komise mládeže ČHS