UIAA - Youth Leader Training Seminar

27. 06. 2012 | Rubrika: Vzdělávání, Oddíly a mládež

Slovinská horolezecká asociace pořádá v rámci akcí UIAA - Global Youth Summit seminář pro instruktory a trenéry, kteří se věnují horolezeckému výcviku a výuce dětí a mládeže, nebo mají o tuto činnost zájem.

Seminář se koná od 29.8. do 2.9. 2012 v horolezeckém tréninkovém horolezeckém centru Bavšica ve Slovinsku, a je určeně zájemcům starším osmnácti let.

Seminář bude věnován především systému a způsobu práce s mládeží, představen bude také tréninkový systém sportovního lezení apod.

Cena semináře je 60 EUR a zahrnuje především ubytování, stravování a odborný program.

Podrobné informace naleznete v v pozvánce, nebo můžete kontaktovat organizátora semináře Zdenka Mihelič.

Přihlášení se na seminář je možné pouze prostřednictvím ČHS. Pokud se budete chtít semináře zúčastnit, pošlete nejpozději do 15.7. 2012 na mail info@horosvaz.cz vyplněnou přihlášku. Pokud bude více zájemců než čtyři, které může každá členská asociace vyslat, vybere účastníky Komise mládeže.

B. Valentová, tajemnice