Pozvánka na seminář vedoucích horolezeckých oddílů a kroužků mládeže

23. 10. 2014 | Rubrika: Oddíly a mládež

Seminář vedoucích horolezeckých oddílů a kroužků mládeže ve dnech 28. – 30. listopadu 2014  na Blatinách

Vážení sportovní přátelé!

Dovolte abych Vás jménem komise lezení mládeže pozval na pracovní seminář vedoucích dětských oddílů ČHS, který proběhne ve výše uvedeném termínu na  chalupě Vysokohorských sportů Brno, Blatiny 33, souřadnice GPS jsou 49 39' 7.19'' N 16 5' 37.03'' E.

Programem semináře by mělo být jednak periodická výměna informací, zkušeností a požadavků mezi oddíly navzájem, i mezi oddíly a svazem. Dále pak seznámení s potřebami lezeckých oddílů a kroužků mládeže, jakož i představení dalšího směřování činnosti komise. Měl by by zde měl být prostor pro prezentaci akcí, na které komise přidělila grantové prostředky. Je také možnost seznámit s připravovanými akcemi, na které budou žádosti o grant.

Je možné vzít vaše svěřence s sebou a pokud to počasí dovolí, můžeme zařadit lezecký program. V případě horších povětrnostních podmínek je alternativou kolo (běžky???), nebo lezecká stěna.
Spaní je ve vlastních spacácích, možnost vaření v kuchyňce, občerstvení v blízkých ozdravovnách.

Program:
28.11. 18.00 – 20.00 hod příjezd účastníku, prezence, ubytování
            20.00 - 22.00 Seznámení s programem a diskuse
29.11. 09.00 – 12.00 Prezentace komise, diskuse
            12.00 – 17.00 Volný program, nebo lezecké aktivity ( dle počasí )
            17.00 – 20.00 Prezentace grantů
30.11.  09.00 – 12.00 Diskuse a příprava programu na další rok
             15.00 Odjezd účastníků

Přihlášky a dotazy směřujte na vedoucího komise mládeže Andreje Škrabáka - andrej.skrabak@horosvaz.cz.

Všichni jste srdečně zváni.

za komisi mládeže Andrej Škrabák