Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Anketa Díky, trenére

Anketa Díky, trenére

V minulém týdnu se rozeběhl již 8. ročník ankety Díky, trenére!, kde mohou děti a rodiče formou nominace vyjádřit poděkování svým oblíbeným trenérům a koučům.

Díky, trenére

Díky, trenére má za cíl vyzdvihnout práci trenérů, motivovat je v jejich činnosti a zároveň je podpořit v úsilí, které věnují rozvoji mládeže.

 

Až do 30. dubna 2023 můžete přihlašovat svého oblíbeného trenéra či trenérku. Akce na podzim vyvrcholí soutěží o titul Trenér mládeže 2023.

 

Kromě poděkování mají nominovaní trenéři šanci získat i finanční podporu pro svůj klub nebo třeba na zahraniční stáž. Porota v čele s Marianem Jelínkem vybere ze všech přihlášených finálovou osmičku, která se potká na podzim na Dni trenérů mládeže. Zde předvedou společně se svými svěřenci nacvičenou sestavu a budou soutěžit o titul Trenér mládeže 2023.

 

Vítěz ankety Díky, trenére získá příspěvek 40 000 Kč na zahraniční tréninkovou stáž. Druhý v celkovém pořadí získá na stáž 30 tisíc, třetí 20 tisíc a čtvrtý 10 tisíc korun. Každému z nich navíc pořadatelé přispějí 10 000 Kč na provoz jejich sportovního klubu. Oceněni budou i ostatní trenérky a trenéři, kteří se dostanou mezi 16 semifinalistů.

 

Více informací a přihlašovací formulář naleznete na webu:
Díky, trenére

 

 


L.Kalašová, sekretariát ČHS

 

 

Instagram

Instagram Horosvaz