Facebook

Český horolezecký svaz

Pozvánka na metodický víkend ČHS v ledolezení

Pozvánka na metodický víkend ČHS v ledolezení
23. 12. 2015 | Rubrika: Vzdělávání

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Metodický den se uskuteční, podmínky jsou příznivé - led je připraven!

 

AKTUALIZACE K 8. 1. 2016: SOBOTA 30.1. I NEDĚLE 31.1. JSOU PLNĚ OBSAZENY!!!

AKTUALIZACE K 5. 1. 2016: SOBOTA 30.1. JE PLNĚ OBSAZENA!!!

 

Český horolezecký svaz zve na další metodický víkend zaměřený na lezení v ledu. Akci pořádá metodická komise ČHS ve spolupráci s HO Vír, výcvik povedou lektoři ČHS.

 

Metodický víkend se bude konat 30. a 31. ledna 2016 (náhradní termín nebude-li na konci ledna led je 6. a 7. února 2016) na ledové stěně Vír cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem.

 
Metodický víkend bude opět zaměřen na seznámení s lezením v ledu
; mohou tedy přijet i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti. Akce je určena široké lezecké veřejnosti, nejen členům ČHS. 
Účastnický poplatek je 100 Kč/den pro členy ČHS a 150 Kč/den pro ostatní, platí se na místě.

Program je po oba dny stejný, doporučujeme zúčastnit se pouze jeden den. 
Kapacita akce je omezena (max. 50 osob v jednom dni), na základě zkušeností z předchozích let doporučujeme včasné zaslání přihlášky. 
Konání metodického dne je závislé na počasí, nemůžeme vyloučit, že v případě spatných podmínek, které neumožní dostatečné zalednění, může být akce přesunuta na jiný termín nebo zrušena. Všechny zájemce budeme včas informovat.

 

Podrobné informace o programu, vybavení apod. naleznete v této pozvánce.

 

Pokud chcete na metodický den přijet, přihlaste se prostřednictvím e-mailu na jiri.faflak@horosvaz.cz, do předmětu zprávy napište "Metodický den Vír". Do e-mailu uveďte jména přihlašovaných osob, zda se jedná o členy ČHS, a hlavně, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli. Přihlášky přijímáme do pondělí 25. 1. 2016

Pokud budete mít dotazy týkající se programu metodického víkendu, obraťte se na hlavního organizátora akce Radana Keila - radan.keil@gmail.com, 603 489 772. S dotazy týkajícími se přihlášek se obraťte na sekretariát ČHS.

Jiří Faflák, sekretariát ČHS

Instagram

Instagram Horosvaz