Pozvánka na metodický víkend ČHS v ledolezení - aktualizace

30. 01. 2015 | Rubrika: Vzdělávání

AKTUALIZACE 30.1.: KAPACITA OBOU DNÍ JE JIŽ PLNÁ

Podle současných předpovědí počasí je konání akce na ledové stěně ve Víru v termín 7. a 8. února reálné. HO Vír pracuje na připravenosti stěny. Ve středu 4. února zveřejníme informaci o stavu ledové stěny. Pokud by došlo ke změně, bude akce přesunuta na 28.2.2015. Všechny přihlášené účastníky bychom informovali e-mailem.

AKTUALIZACE 28.1.: v sobotu se uvolnila ČTYŘI místa, neděle již je zaplněná

Český horolezecký svaz zve na další metodický víkend zaměřený na lezení v ledu. Akci pořádá metodická komise ČHS ve spolupráci s HO Vír, výcvik povedou lektoři ČHS.

Aktualizace: sobotní termín je zcela obsazen, přijímáme přihlášky pouze na neděli.

Metodický víkend se bude konat 7. a 8. února 2015 na ledové stěně Vír cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem.
Metodický víkend bude opět zaměřen na seznámení s lezením v ledu
; mohou tedy přijet i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti. Akce je určena široké lezecké veřejnosti, nejen členům ČHS.
Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní, platí se na místě.

Program je po oba dny stejný, doporučujeme zúčastnit se pouze jeden den.
Kapacita akce je omezena (max. 50 osob v jednom dni), na základě zkušeností z předchozích let doporučujeme včasné zaslání přihlášky.
Konání metodického dne je závislé na počasí, nemůžeme vyloučit, že v případě spatných podmínek, které neumožní dostatečné zalednění, může být akce přesunuta na jiný termín nebo zrušena. Všechny zájemce budeme včas informovat.

Podrobné informace o programu, vybavení apod. naleznete v této pozvánce.

Pokud chcete na metodický den přijet, přihlaste se prostřednictvím e-mailu na info@horosvaz.cz, do předmětu zprávy napište "Metodický den Vír". Do e-mailu uveďte jména přihlašovaných osob, zda se jedná o členy ČHS, a hlavně, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli. Přihlášky přijímáme do 2.2. 2015.

Pokud budete mít dotazy týkající se programu metodického víkendu, obraťte se na hlavního organizátora akce Radana Keila - radan.keil@gmail.com, 603 489 772. S dotazy týkajícími se přihlášek se obraťte na sekretariát ČHS.

Připomínáme, že v letošním roce se bude konat několik metodických akcí, které budou zaměřeny na základy lezení a jištění. Budeme vás o nich včas informovat.

B. Valentová, sekretariát ČHS