Pozvánka na kurz první pomoci a záchrany

11. 09. 2014 | Rubrika: Vzdělávání

AKTUALIZACE - kurz byl pro nedostatek zájemců zrušen

Lékařská komise ČHS pořádá v návaznosti Pelikánův seminář Kurz první pomoci a záchrany (nejen) v horách. Kurz je určen široké veřejnosti a bude se konat 26.-28.10. 2014 v Teplických skalách, na zámečku Bischofstein. Kurz povedou lektoři ČHS.

Kurz je určen široké veřejnosti a bude se konat , na zámečku . Kurz povedou lektoři ČHS.

Cena kurzu je 3200 Kč a jsou v ní obsaženy náklady na realizaci kurzu (příprava, skripta, odměny lektorů), ubytování a stravování účastníků.

Pokud máte o účast na kurzu zájem, pošlete vyplněnou přihlášku nejpozději 30.9. 2014 na info@horosvaz.cz. Vaše přihláška bude platná až po uhrazení platby na účet ČHS.

Kurz je určen pro maximálně 20 osob, doporučujeme tedy s přihláškou neváhat.

Podrobné informace o semináři a přihláška:

V případě dotazů kontaktujte hlavního organizátora akce M. Honzíka - martinhonzik@seznam.cz.

B. Valentová, sekretariát ČHS