Pozvánka na další Metodický den ČHS - skialp a laviny

26. 02. 2018 | Rubrika: Vzdělávání

V sobotu 10. března se v Jeseníkách, na Pradědu uskuteční další metodický den ČHS zaměřený na téma skialp a laviny.

Akce je zaměřena na bezpečný pohyb v zimním terénu tj. na získání základních poznatků o plánování túry, analýze sněhové pokrývky, lavinové prevenci a základům lavinové záchrany.

ilustr. foto 3

Zúčastnit se mohou všichni, kdo si chtějí své poznatky a vědomosti rozšířit a i ti, kteří se v zimním horském prostředí příliš nepohybují.

Akci organizuje Metodická komise Českého horolezeckého svazu a výcvik povedou lektoři ČHS.

Podrobné informace najdete v této pozvánce

Akce není kapacitně omezena, přesto prosíme, abyste nás o svém záměru zúčastnit se metodického dne informovali. Stačí napsat na e-mail roman.smid@horosvaz.cz; do předmětu uveďte Metodický den Praděd, Taktéž napište jména účastníků a uveďte, zda jsou či nejsou členy ČHS.

R. Šmíd, sekretariát ČHS