Pozvánka na 29. ročník Pelikánova semináře

02. 10. 2018 | Rubrika: Vzdělávání

Ve dnech 26.10. - 28.10.2018 se koná na chatě Pláně pod Ještědem v Libereckém kraji 29. ročník Pelikánova semináře zaměřeného především na problematiku horské medicíny.

ČHS original   shm      MDK JAMES

Pelikánův seminář pořádá Lékařská komise Českého horolezeckého svazu, Společnost horské medicíny ČR a Medicínska komisia SHS JAMES SR.

Seminář je určen pro širokou veřejnost se zájmem o horolezectví a medicínu. Mezi hlavní témata patří horská, expediční a cestovní medicína, medicína v divočině, první pomoc a záchrana v horách, lezecké úrazy a nehody při lezení venku i na umělých stěnách, omrzliny a podchlazení, nemoc s výšky, lavinové nehody, kurz horské medicíny v ČR, zprávy z odborných akcí a kongresů a další témata související s horolezectvím a medicínou.

Poplatek za oba dva dny: 400 Kč

Stravování je zajištěno v místě konání akce a není v ceně poplatku. Stravování, včetně snídaně je možné objednat v přihláškovém formuláři.

Ubytování: chata Pláně chataplane-ubytování

Ubytování si objednává a hradí každý sám dle vlastního výběru

Přihlášky: k aktivní i pasivní účasti prosím použijte tento formulář

PŘIHLÁŠKA

Po vyplnění jej odešlete e-mailem na 6kvC-id7TlzsU~l7VX~r5bekc8MhTj , nejpozději však do 15. 10. 2018!

více informací zde PELIKÁNŮV SEMINÁŘ 2018 POZVÁNKA

a dále pak zde Program