Kurzy a doškolení pro instruktory ČHS

07. 01. 2013 | Rubrika: Vzdělávání

Na webu ČHS je zveřejněn přehled kurzů pro nové instruktory (kvalifikace SCI, RCI a HAL) a doškolení pro stávající instruktory, kteří si chtějí prodloužit platnost své kvalifikace. Přehled kurzů i doškolení je také v kalendáři akcí.

Kurzy pro nové instruktory jsou určeny těm členům ČHS, kteří mají zájem provádět školení a výcvik v rámci svých oddílů. Podmínkou absolovování kurzu je členství v ČHS a úspěšné absolvování přijímacího řízení pro zvolenou kvalifikaci. Podrobné informace jsou zde a také v rubrice Vzdělávací standardy.

Doškolovací kurzy jsou určeny instruktorům s platnou kvalifikací, kteří si platnost kvalifikace chtějí prodloužit, nebo těm, kteří si instruktorskou kvalifikaci chtějí obnovit. Obnovení bez nutnosti absolvování zcela nového a kompletního školení je možná do tří let od doby skončení platnosti průkazu. Podrobné informace jsou zde.

Na kurzy i doškolení se můžete přihlásit prostřednictvím e-mailu Metodické komise - instruktori@horosvaz.cz.

B. Valentová, tajemnice