Informace z 24. ročníku Pelikánova semináře

27. 01. 2014 | Rubrika: Vzdělávání

Na web byly přidány informace z 24. ročníku Pelikánova semináře - tradičního setkání zaměřeného na aktuální problémy horské medicíny.

Pelikánův seminář se konal ve dnech 26.-27. října 2013, tentokráte ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici, neboť k jeho tradičním organizátorům - lékařské komisi ČHS a Společnosti horské medicíny - se připojila lékařská komise SHS James.

Na programu semináře, kterého se tentokráte zúčastnilo více než sedmdesát osob, byly kromě odborných přednášek také praktické ukázky - záchrana paraglidisty a výcvik lavinových psů.

Zprávu ze semináře, jejímiž autory jsou Jana Kubalová (předsedkyně lékařské komise ČHS) a Ivan Rotman (předseda společnosti horské medicíny), si můžete přečíst zde a také v rubrice Pelikánův seminář, kde naleznete všechny přednášky, z tohoto i z předchozích ročníků.

B. Valentová, tajemnice