Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Open závody kalendář 2020

PŘEHLED OPEN ZÁVODŮ ČHS V LEZENÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE V ROCE 2020

Termín Závod Místo Propozice Výsledky Kategorie Disciplína
25.01. ŠumpersKýbl 2020 Horolezecká stěna SOŠ Šumperk propozice

Výsledková listina

zpráva

foto

B

Obtížnost

Bouldering

Rychlost

29.02. Jihočeský boulderingový pohár stěna Lanovka České Budějovice

propozice

plakát

Výsledková listina

zpráva

foto

B boulder
14.06. HUDY dětské závody - Olympijský lezecký víceboj HUDY lezecká stěna Brno

propozice

on-line registrace

Výsledková listina, dívky

Výsledková listina, chlapci

zpráva

foto

A obtižnost, boulder, rychlost
25.06. Perníkový boulder Pardubice propozice   B boulder
25.06. 9.ročník závodu LK Vertikon Zlín

propozice

on-line předregistrace

výsledky

zpráva

foto

B obtížnost, boulder
26.06. Prague Color Climbing Festival Praha HO SmíchOFF

propozice

zpráva

foto

výsledky U10 chl.

U10D dív.

U12 chl.

U12 dív.

U14 chl.

U14 dív.

B obtížnost, boulder
27.06. O třebovského stěnoleza, součást OMCupu Česká Třebová Propozice

výsledky chlapci

výsledky dívky

zpráva

A obtížnost, boulder, rychlost
 6.9. Moravskoslezský Gekon Blok centum Ostrava propozice

U10 chlU10 dív

U12 chl

U12 dív

U14 chl

U14 dív

U16 chl

U16 dív

zpráva

foto

B obtížnost, boulder
19.9. CT CUP - 1.kolo Ostrava Ostrava

propozice

pravidla

předregistrace

FB stránky

Výsledková listina

zpráva

foto

B obtížnost

POZOR 3.10. závod neproběhne, termín bude upřesněn

CT CUP - 2.kolo Kuřim Kuřim

propozice

pravidla

předregistrace

FB stránky

  B obtížnost
3.10. Los Ninos boulder V16-velká cena Rafiky Lezecké centrum V16 Plzeň propozice zpráva, výsledková listina, foto B boulder
STORNO,závod se ruší (3.10.) ORLOVSKÝ OREL Orlová     B obtížnost
4.10. Moravskoslezský Gekon Opava propozice

výsledky MS Gekon

zpráva

foto

B obtížnost
STORNO, závod se ruší (10.10). HUDY CUP 2020 Ústí nad Labem     A obtížnost, boulder, rychlost
10.10. JUNIOR BOULDER LIGA Boulder point Liberec propozice

výsledky

zpráva

foto

B bouldering

STORNO,

závod se ruší

24.10.

OMC Lanškroun Lanškroun     A obtížnost, boulder, rychlost
říjen/ listopad Moravskoslezský Gekon Středisko volného času Rýmařov     B obtížnost
7.11. - neplatí, závod proběhne v náhradním termínu LA SPORTIVA SPORT Life! Bouldercontest junior 2020 Brno, Areál BVV, Pavilon V     A bouldering
listopad Bambini Contest Boulder Bar Praha     B boulder
07.11. Berounský Kotlík Beroun     B boulder
STORNO, závod se ruší (14.11.) Los Ninos Escaladores - velká cena Hannah sportovní hala TJ Lokomotiva Plzeň     B obtížnost
21.11. RUZYŇSKÁ LIGA 2020 - ZÁVODY PRO DĚTI Lezecká stěna Ruzyně, Praha     B obtížnost, boulder, rychlost
22.11. CT CUP - 3. kolo Brno Rajče Brno

propozice

pravidla

předregistrace

FB stránky

  B obtížnost
(28.11.) závod se ruší HUDY cup 2020, Open závod dětí a mládeže Jihlava     B obtížnost
(28.11) pozor změna termínu, nově 29.11. Orlický Monkey Cup Choceň     A obtížnost, boulder, rychlost
12.12. O Krále lezců (serial Orlický monkey cup) Ústí nad Orlicí     B obtížnost, boulder, rychlost
12.12. Berounské Vánoční Open hala TJ Lokomotiva Beroun     B obtížnost
19.12. Boulder LA Lanškroun     B boulder

 

Přehled závodů ČHS v soutěžním lezení mládeže a dospělých v roce 2020 je na stránkách PŘEDBĚŽNÝ KALENDÁŘ ZÁVODŮ

 

Archiv Open závodů dětí a mládeže 

Open závody kalendář 2019