Facebook

Český horolezecký svaz

ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2017

U závodů bude kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka.

U většiny závodů ještě může dojít ke změně.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu s reálným oddůvodněním na klara.cerna@horosvaz.cz + tomas.binter@horosvaz.cz .

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.IFSC

 

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

 Typ závodu

Místo a datum

Dead line:

odhlášení /

přihlášení 

Závodníci 

SP

bouldering

Meiringen (SUI)

7.-8.4.2017

 

kouč: K. Matějíčková

Martin Stráník

Štěpán Stráník

Jan Chvála

Jan Jeliga

SP bouldering, rychlost

Chongqing(CHN)

22.-23.4.2017

 

Martin Stráník

Libor Hroza

EP mládeže

bouldering

Graz (AUT)

29.-30.4.2017

14.4. 

kouč: E. Karešová, D. Urbášek

J:Černohous, Chytil, Bína, Rázek, Matúšová
A:Maršík, Lukášek, Skočdopole, 
Ondřejová, Loužecká, Tužová

B: Cink,Jeliga, Vopat, Doleček, Hašková, Bulenová, Hobzová, Smetanová, 

SP bouldering, rychlost

Nanjing (CHN)

29.-30.4.2017

14.4.

Martin Stráník

Libor Hroza

SP

bouldering

Hachioji (JPN)

6.-7.5.2017

 21.4. 

Martin Stráník

EP mládeže

rychlost

Tarnow (POL)

12.-13.5.2017

28.4.

kouč: E. Křížová

J: Krůtil, Urbanová

A: Burian, Křížová

B: Cibulková

EP mládeže

bouldering

Soure (POR)

20.-21.5.2017

5.5.  

EP mládeže

obtížnost

Imst (AUT)

27.-28.5.2017

18.5.

kouč: Karešová, Binter, Gendová, Urbášek

J: Konečný, Kliger, Černohous, Kendík, Matúšová, Petrová, Šebestíková

A: Slezáková, Loužecká, Kubátová, Večeřová, Adamovská, Hašek, Potůček, Lukášek, Churavý

B: Slezák, Jeliga, Vopat, Cink, Králíková, Smetanová, Hobzová, Bulenová

EP mládeže

obtížnost

Dorbin (AUT)

10.-11.6.2017

1.6.

kouč: Binter, Karešová

J:Konečný, Kliger, Černohous, Fraňková

A:Slezáková, Loužecká, Kubátová, Adamovská, Hašek, Potůček, Churavý, Lukášek 

B:Jeliga, Vopat, Musil, Králíková, Smetanová, Širůčková

SP

bouldering

Vail (USA)

10.-11.6.2017

29.5.

 

EP mládeže

rychlost

Bologna  (ITA)

17.6.2017

5. 6.

kouč: Křížová

J: Krůtil, Urbanová

A: Burian, Křížová

EP mládeže

obtížnost

Uster (SUI)

24.-25.6.2017

(místo Bern)

12. 6.

kouč: Urbášek, Lipenská

J:Konečný, Kliger, Černohous, Fraňková

A:Kubátová, Adamovská, Večeřová, Deuserová, Potůček Šimon + Štěpán,

B:Slezák, Jeliga, Vopat, Musil, Králíková, Smetanová, Širůčková

ME obtížnost,

rychlost

Campitello di Fassa (ITA)

30.6.-1.7.2017

15. 6.  

kouč: Binter, Gendová

(O) Ondra, Pail, Binter, Konečný, Volf, Kubátová, Slezáková, Adamovská, Vrablíková, Vejmolová

(R) Hroza, P. Burian, M. Burian

SP obtížnost,

rychlost

Villars (SUI) 

7.-8.7.2017

23. 6.   

kouč: Binter

(R) Hroza, P. Burian, M. Burian, Kříž

(O) Slezáková, Kubátová, Vrablíková, Pail, Binter, Konečný, Volf, 

SP obtížnost

Chamonix (FRA)

12.-13.7.2017

5. 7.

kouč: Binter

(O) Slezáková, Kubátová, Vrablíková, Pail, Binter, Konečný, Volf, 

EP mládeže

bouldering

L'Argentière (FRA) 

18.-19.7.2017

6. 7.  

kouč: Binter, Urbášek

J: Bína,

A: Slezáková, Kubátová, Ondřejová, Loužecká, Lukášek

B: Smetanová, Hobzová, Bulenová, Širůčková, Cink, Doleček

Světové hry

Wroclaw (POL)

 21.-23.7.2017

31.5. Libor Hroza - rychlost

SP obtížnost

Briançon (FRA)

 29.-30.7.2017

14. 7. 

kouč: Binter

Pail, Binter, Konečný, Volf, Kubátová,

EP mládeže

bouldering

Sofia (BUL)

5.-6.8.2017

24. 7.

kouč: A. Gendová

A:Kubátová, Adamovská, Skočdopole

J: Rázek

EP mládeže

obtížnost

Mitterdorf (AUT)

12.-13.8.2017

4. 8.  

kouč: Binter, Adamovská, Rajfová, Karešová

J: Matúšová, Fraňková, Konečný, Kliger, Černohous, Kendík

A: Loužecká, KubátováAdamovská, Večeřová, Hašek, Potůček, Churavý, Lukášek

B:Jeliga, Vopat, Cink, Musil, Králíková, Smetanová, Hobzová, Bulenová, Širůčková

SP a ME

bouldering

Mnichov (GER)

18.-19.8.2017

10. 8.  

kouč: Kateřina Stráník

Martin Stráník, Štěpán Stráník, Jan Chvála, Tomáš Duchoň, Jedlička,

Daniela Kotrbová, Veronika Šimková, Petra Růžičková

SP obtížnost,

rychlost

Arco (ITA)

26.-27.8.2017

17. 8. 

Kouč: T. Binter

(O) Ondra, Pail, BinterKonečný, Volf, Kubátová, Vejmolová

(R)  Hroza, P. Burian, M. Burian, Kříž

EP mládeže

rychlost

Imst (AUT)

27.8.2017

21.8.  J: Krůtil, Urbanová

A: Burian, Křížová

B: Cibulková

MS mládeže

Innsbruck (AUT)

30.8.-10.9.2017

24. 8. 

kouč:Binter, Karešová, Gendová, Křížová

J: (R)Krůtil, Urbanová;(B) Bína, Chytil, Rázek, Šimková, (B+O) Matúšová, Šebestíková, (O)Konečný, Černohous, Kliger, Kendík, Petrová, Fraňková 

A: (R) Burian, Křížová; (B) Ondřejová, Maršík, Skočdopole (O) Potůček, Churavý (B+O) Tužová (KOMBI)Adamovská, Slezáková, Kubátová, Loužecká, Hašek, Lukášek

B: Cibulková(R), (B+O) Jeliga, Vopat, Cink, Smetanová, (O) Śirůčková, Slezák, Králíková, (B) Doleček; (KOMBI) Hobzová, Bulenová, Hašková

ME mládeže bouldering

Slaný (CZE)

14.-15.9.2017

8. 9. 

J: Bína, Chytil,Rázek, Matúšová, Šimková, Šebestíková

A: Slezáková, Ondřejová, Kubátová, Loužecká, Hašek, Lukášek, Maršík, Skočdopole

B: Jeliga, Cink, Vopat, Doleček, Smetanová, Hobzová, Bulenová

SP obtížnost,

rychlost

Edinburgh (GBR)

23.-24.9.2017

15. 9.

(O) Pail, Binter, Kubátová, Vrablíková, Vejmolová, Svobodová

(R) Hroza, Kříž, M. Burian, P.Burian

ME mládeže obtížnost, rychlost

Perm (RUS)

28.9.-10.10.2017

předběžné info  

J: (R) Krůtil, (O) Konečný, Černohous, Kliger, Fraňková

A: (R) Burian, Křížová, (O) Kubátová, Adamovská, Večeřová, Potůček

B:Bulenová

SP obtížnost,

rychlost

Wujiang (CHN)

7.-8.10.2017

předběžné info

(R) Libor Hroza, Jan Kříž

SP obtížnost,

rychlost

Xiamen (CHN)

14.-15.10.2017

předběžné info

(R) Libor Hroza, Jan Kříž

SP obtížnost

Kranj (SLO)

18.-19.10.2017

předběžné info Pail, Binter, Konečný, Volf, Kubátová, Adamovská, Vrablíková, Vejmolová, Slezáková

MEJ trojkombinace

Saint-Etienne(FR)

25.-26.11.2017

předběžné info mládež A

 

Přehled mezinárodních závodů s účastí reprezentačních týmů ČHS v roce 2016

 

Přehled mezinárodních závodů s účastí reprezentačních týmů ČHS v roce 2015