Přehled mezinárodních závodů 2016
U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka.
Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu na 6enBRW7_~gnjGK.g~hFFRj29g + ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ys.
Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.
V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.
U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.
Typ závodu |
Místo a datum |
Dead line: odhlášení / přihlášení |
Závodníci |
---|---|---|---|
SP bouldering |
Meiringen (SUI) 15.-16.4.2016 |
1.4.2016 |
Kouč: K.Matějíčková Ženy: D.Dupalová, P.Růžičková, E.Vlčková Muži: O.Klapal, R.Kučera, M.Stráník, Š.Stráník |
EP mládeže rychlost |
Tarnow (POL) 16.-18.4.2016 |
2.4.2016 |
Kouč: R.Smiga Dívky B: H. Křížová Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady) Chlapci A: M.Burian Junioři: P.Krůtil, A.Smiga |
SP bouldering |
Kazo (JPN) 23.-24.4.2016 |
9.4.2016 | Muži: M.Stráník |
SP bouldering, rychlost |
Chongqing (CHN) 30.4.-1.5.2016 |
16.4.2016 |
RYCHLOST: Muži: L.Hroza,J.Kříž BOULDERING: |
SP rychlost |
Nanjing (CHN) 7.-8.5.2016 |
23.4.2016 |
Muži: L.Hroza |
EP mládeže bouldering |
Soure (POR) 7.-8.5.2016 |
23.4.2016 | |
SP
bouldering |
Navi Mumbai (IND) 14.-15.5.2016 |
2.5.2016 | Muži: M.Stráník |
SP
bouldering |
Innsbruck (AUT) 20.-21.5.2016 |
11.5.2016-pro doručení dokumentů elektronicky
13.5.2016-pro doručení originálů poštou |
Kouč: K.Matějíčková Ženy: K.Bílková, D.Dupalová,D.Kotrbová, P.Růžičková Muži: O.Klapal, M.Stráník, Š.Stráník |
EP mládeže obtížnost |
Imst (AUT) 27.-29.5.2016 |
18.5.2016-pro doručení dokumentů elektronicky 20.5.2016-pro doručení originálů poštou |
Kouč: Tomáš Binter, Petra Adamovská A.Musil,J.Churavý |
SP
bouldering |
Vail (USA) 10.-11.6.2016 |
27.5.2016 | Muži: M.Stráník |
EP mládeže bouldering |
Graz (AUT) 17.-19.6.2016 |
3.6.2016 | Kouč: Eliška Karešová Junioři: M.Běhounek, M.Keller Juniorky: E.Vlčková Chlapci A: M.Chytil,A.Maršík, J.Skočdopole,V.Trojan Dívky A: A.Loužecká, S.Večeřová, M.Matúšová Chlapci B: M.Pochman Dívky B: E.Adamovská, K.Hašková,N.Tužová |
EP mládeže
bouldering |
Varšava (POL) 2.-3.7.2016 |
18.6.2016 | Kouč: D. Urbášek, J. Novotný Junioři: M.Běhounek,J.Rázek, M.Keller Chlapci A: M.Chytil,J.Skočdopole, V.Trojan(na vlastní náklady) Dívky A: A.Loužecká,M.Matúšová, J.Ondřejová |
SP obtížnost, rychlost |
Chamonix (FRA) 11.-12.7.2016 |
27.6.2016 |
Kouč: Tomáš Binter OBTÍŽNOST: Ženy: L.Slezáková,
RYCHLOST: Muži: M.Burian, P.Burian, L.Hroza,J.Kříž |
SP obtížnost, rychlost |
Villars (SUI) 15.-16.7.2016 |
1.7.2016 |
Kouč: Tomáš Binter OBTÍŽNOST: Ženy: A.Pokorná,L.Slezáková,
RYCHLOST: Muži: M.Burian,P.Burian, L.Hroza,J.Kříž |
SP obtížnost |
Briançon (FRA) 22.-23.7.2016 |
8.7.2016 |
Kouč: Tomáš Binter Ženy: L.Slezáková, |
EP mládeže
bouldering |
L'Argentière (FRA) 26.-28.7.2016 |
12.7.2016 | Junioři: J.Rázek Dívky A: J.Ondřejová |
ME mládeže
bouldering |
Langenfeld (AUT) 4.-6.8.2016 |
21.7.2016 |
Kouč: Eliška Karešová S.Večeřová |
SP
bouldering |
Mnichov (GER) 12.-13.8.2016 |
29.7.2016 |
Kouč: K.Matějíčková Ženy: K.Bílková, D.Kotrbová,P.Růžičková, E.Vlčková Muži: R.Kučera,M.Stráník, Š.Stráník |
SP obtížnost |
Imst (AUT) 19.-20.8.2016 |
5.8.2016 |
Kouč: Tomáš Binter Ženy: A.Pokorná, L.Slezáková, |
SP obtížnost, rychlost |
Arco (ITA) 26.-27.8.2016 |
18.8.2016 |
Kouč: Tomáš Binter OBTÍŽNOST: Ženy: I.Vejmolová, G.Vrablíková RYCHLOST: Muži: M.Burian(na vlastní náklady), P.Burian, L.Hroza,J.Kříž |
ME mládeže obtížnost rychlost |
Mitterdorf (AUT) 2.-4.9.2016 |
19.8.2016 |
Kouč:P.Adamovská, T.Binter OBTÍŽNOST: Junioři: Z.Černohous, A.Musil,Š.Potůček, RYCHLOST: Dívky B: H. Křížová Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady) Chlapci A: M.Burian Juniorky: A.Pokorná (hradí si startovné) Junioři: P.Krůtil, A.Smiga |
EP mládeže rychlost |
Imst (AUT) 10.-12.9.2016 |
27.8.2016 |
Kouč: R.Smiga Dívky B: H.Křížová Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady) Chlapci A: M.Burian Junioři: P.Krůtil, A.Smiga |
MS obtížnost, bouldering, rychlost |
Paříž (FRA) 14.-18.9.2016 |
31.8.2016 | Kouč: K.Matějíčková, T. Binter
OBTÍŽNOST: Ženy: A.Pokorná,L.Slezáková, BOULDERING: Ženy: K.Bílková, D.Dupalová,D.Kotrbová, P.Růžičková, E.Vlčková; V.Šimková(náhradnice,na vlastní náklady) Muži: O.Klapal, R.Kučera, A.Ondra, M.Stráník, Š.Stráník RYCHLOST: Ženy: A.Pokorná (hradí si startovné) Muži: M.Burian(na vlastní náklady,P.Burian, L.Hroza,J.Kříž |
Akademické MS |
Shanghai (CHN) 12.-16.10.2016 |
7.9.2016 |
OBTÍŽNOST: M.Jech, T.Binter
BOULDERING: D.Kotrbová, P.Růžičková |
SP rychlost |
Wujiang (CHN) 18.-19.10.2016 |
4.10.2016 |
Muži: L.Hroza,J.Kříž |
SP obtížnost,
rychlost |
Xiamen (CHN) 22.-23.10.2016 |
8.10.2016 |
OBTÍŽNOST: Muži: M.Jech RYCHLOST: Muži: L.Hroza,J.Kříž |
MS mládeže obtížnost, rychlost, bouldering |
Guangzhou (CHN) 7.-13.11.2016 |
28.9.2016 |
Kouč: E.Karešová Nominovaní závodníci: OBTÍŽNOST: B: E. Adamovská A: L. Slezáková, J.Konečný Na vlastní náklady: OBTÍŽNOST: Junioři: Z.Černohous,M.Keller
Juniorky: V.Scheuerová
Chlapci A: V.Trojan
Dívky B: T.Kubátová, E. Adamovská
RYCHLOST: Chlapci A: M.Burian Junioři: P.Krůtil BOULDERING: Junioři: M.Keller Junuiorky: I. Scheuerová Dívky B: E. Adamovská Dívky A: L. Slezáková |
SP obtížnost |
Kranj (SLO) 26.-27.11.2016 |
12.11.2016 |
Kouč: Tomáš Binter Ženy: A. Pokorná,L.Slezáková, |
Přehled mezinárodních závodů s účastí reprezentačních týmů ČHS v roce 2015