Ohlédnutí za CupOFF OPEN 2014 - závod Českého poháru, ČP mládeže, MČR veteránů a ještě něco navíc

20. 02. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Během víkendu a pondělka se pod taktovkou lezeckého centra Smíchoff uskutečnila neobvyklá kombinace závodů - CupOFF OPEN 2014. Závody začaly v sobotu prvním závodem ze série Českého poháru v soutěžním lezení na obtížnost 2014. V neděli následoval první závod Českého poháru mládeže v boulderingu 2014, doprovázený Mistrovstvím ČR veteránů v boulderingu. V pondělí pak maraton dvojic. Oba závody Českého poháru byly nominační, tzn. na základě dosažených výsledků se bude sestavovat letošní reprezentace ČR. V případě ČP v lezení na obtížnost šlo o první nominační závod ze tří, další budou 22.3. v Lomnici nad Popelkou a 29.3. ve Svitavách.

Celkem se CupOFFu zúčastnilo 88 závodníků na 5 cestách na obtížnost a 18 boulderech.

Shrnutí všech dojmů, průběhu a kompletní informace o výsledcích přinášíme v ohlédnutí za závodem z dílny organizačního týmu ze Smíchoffky. Příjemné počtení!

Výsledky jednotlivých závodů a kategorií najdete v Přehledu závodů ČR 2014.

fotografie - archiv pořadatele

Radana Plevková, sekretariát