Vyhlášení soutěže o horolezecký Výkon roku 2010

Soutěž o nejlepší horolezecký Výkon roku 2010

Český horolezecký svaz, o.s., a společnost Alpy, s r.o., zastupující v ČR Oesterrechischer Alpenverein (OEAV, sekce 608) vyhlašují společně soutěž o Výkon roku 2010. Cílem této soutěže je vybrat a ocenit nejlepší (horo)lezecké výkony a současně propagovat horolezectví v ČR.
Ocenění Výkon roku bude uděleno třem nejlepším výkonům z oblasti horolezectví, bez ohledu na to, zda se jedná o výškové horolezectví, závodní lezení, skialpinismus, bouldering či jinou (horo)lezeckou disciplínu. Nejlepší výkony budou vybírány z nominací, kterými jsou Výstupy roku 2010 v ČHS a Výstupy roku 2010 v OEAV v ČR. Nominované výkony bude hodnotit a nejlepší výkony vybírat výkonný výbor ČHS, společnost Alpy a odborná média, která jsme požádali o spolupráci. Slavnostní vyhlášení soutěže Výkon roku 2010 proběhne na Smíchovském festivalu alpinismu, který se bude konat v Národním domě na Smíchově ve dnech 19.- 21. 11. 2010.

B. Valentová

| Komentáře(5)