Pozvánka na metodický den ČHS na ledy

17. 12. 2012 | Rubrika: Metodika,  medicína, Drytooling | Komentáře (1)

Aktualizace: Sobotní termín je již obsazen, můžete se hlásit na neděli.

Metodická komise ČHS ve spolupráci s Horolezeckým oddílem Vír vás zvou na metodický víkend zaměřený na lezení v ledu.

Termín: 12. - 13. ledna 2013

Místo: ledová stěna Vír, cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem

 

  • Akce je určena všem zájemcům o lezení v ledu, i těm, kdo s touto horolezeckou disciplínou nemají dosud žádné zkušenosti. Akce je otevřena i pro ty, kdo nejsou členy ČHS.
  • Akce se bude konat dva dny, ale protože metodický program bude po oba dny stejný, doporučujeme jednodenní účast. Setrvat po oba dny však není problém, přespání v ubytovně v obci Vír je předběžně domluveno (vícelůžkové pokoje, individuální rezervace na tel. 737 379 981).
  • Na programu bude nejen metodický výcvik pod vedením lektorů ČHS s následnou možností vyzkoušet si lezení v ledu, ale také představení výrobků firem, které se na tuto oblast zaměřují, a v sobotu večer program - přednáška Marka Holečka, film Pískaři, volná zábava.
  • Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní. Vstupné na sobotní večerní program (film, přednáška) je 50 Kč.

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých výcvik probíhat, jsou omezeny, a proto prosíme všechny zájemce, aby se předem a včas přihlásili na e-mail info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy uveďte Metodický den Vír. Do zprávy napište jména osob, které přihlašujete, a uveďte, zda jsou či nejsou členy ČHS. Dále nezapomeňte napsat, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli (popř. na oba dny) a zda máte zájem o večerní sobotní program.

Přihlášky přijímáme do 7.1. 2013.

 

Podrobné informace včetně detailního programu jsou v pozvánce.

 

Pokud budete mít dotazy týkající se organizace akce, obraťte se na sekretariát ČHS; dotazy týkající se metodiky a jiných odborných záležitostí směřujte na hlavního organizátora akce E. Ponikelského.

 

B. Valentová, tajemnice

 

Maltatal, foto E. PonikelskýMaltatal, foto E. PonikelskýRudolfshütte, foto E. PonikelskýRudolfshütte, foto E. Ponikelský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hudy sport
Montana
Lezec
Lidé a hory
Singing Rock
Rock Point
Tendon
Pivo Rohozec
Everest
Pohora
Horyinfo
Facebook
Adršpach