Úprava návrhu rozpočtu ČHS na rok 2017

23. 03. 2017 | Rubrika: O ČHS

V době přípravy podkladů pro VH jsme ještě neměli potvrzenou výši dotací z MŠMT - programy I. Sportovní reprezentace ČR, II. Sportovně talentovaná mládež a V. Činnost sportovních svazů a pracovali jsme s opatrnými odhady, (dotační programy IV. VI. a X. nemáme potvrzené ani uzavřené dodnes). V období mezi povinným rozesláním podkladů jeden měsíc před VH a termínem VH 2107 25.3. se podařilo s MŠMT potvrdit a podepsat financování projektu Vrcholového sportovního centra mládeže (VSCM) s rozpočtem 1.652 tis. Kč, který bude vyžadovat i zvýšenou administrativní podporu na straně sekretariátu. Zároveň už máme potvrzené konečné částky na straně příjmů ve výše uvedených programech I., II. a V.

Na základě celkového navýšení financí o 1.917 tis. oproti verzi v bulletinu pro VH jsme připravili aktualizovanou verzi rozpočtu, která zohledňuje nově zřizované VSCM, jeho potřebnou administrativní podporu a některé menší úpravy na straně příjmů i výdajů, které vycházejí z aktualizace smluv s marketingovými partnery a dalších informací, které jsme v době přípravy předchozí verze rozpočtu neměli k dispozici.

Aktualizace rozpočtu na rok 2017

Upravený návrh rozpočtu bude rozeslán před valnou hromadou oddílům. Případné dotazy a upřesnění k rozpočtu jsme připraveni podat na sobotní Valné hromadě.

Jan Bloudek, předseda ČHS