Členské průkazy na rok 2014

08. 11. 2013 | Rubrika: O ČHS

Od 1.12. 2013 si oddíly ČHS i individuální členové ČHS mohou začít objednávat průkazy ČHS na rok 2014. Objednávky a platby došlé před tímto datem budeme pouze evidovat, ale průkazy vystavíme a zašleme až v průběhu prosince.

Upozorňujeme, že objednávání průkazů na rok 2014 prostřednictvím webového formuláře bude možné až od 1.12.2013 (do tohoto data je formulář nastaven na objednávání průkazů na rok 2013)!

I v letošním roce lze zvolit samostatné členství v ČHS, nebo Kombinované členství v ČHS a OEAV (sekce Innsbruck, prostřednictvím společnosti ALPY.

Výše členských příspěvků se oproti roku 2013 nemění, pro jednotlivé kategorie je stanovena takto:

senioři (nar. 1953 a dříve) - zdarma

• dospělí (nar. 1988 - 1954) - 400 Kč
  • junioři (nar. 1995 - 1989) - 300 Kč
  • děti a mládež (nar. 1996 a později - 100 Kč
  • děti a mládež, alespoň jeden rodič v ČHS - zdarma

Průkaz ČHS lze získat jako dosud, tj. osobně na sekretariátu ČHS (platba v hotovosti a okamžité vystavení průkazu) nebo objednáním prostřednictvím e-mailu (platba převodem a zaslání průkazu poštou). Individuální členové mohou využít také webový formulář nebo mohou jen zaslat platbu (pokud jsou si jisti, že máme jejich aktuální adresu pro zaslání průkazu).

Oddílové členy prosíme, aby objednávali průkazy výhradně prostřednictvím svých předsedů oddílů nebo jimi pověřených osob. K objednání použijte tento formulář. Individuální objednávky jsou možné jen výjimečně.

Členům, kteří mají poslední průkaz ČHS na rok 2012, doporučujeme zakoupit si nový členský průkaz do konce letošního roku; jinak jim skončí členství z důvodu neplacení členských příspěvků.

Spolu s členskými průkazy je možno objednat si také Cestovní pojištění UNIQA, podmínky i ceny jsou stejné jako dosud. Podrobnější informace o pojištění poskytneme později.

Podrobné informace o členských průkazech naleznete na našem webu. Předsedové oddílů i individuální členové dostanou potřebné informace také prostřednictvím e-mailu.

V případě dotazů týkajících se členských průkazů se obraťte na sekretariát, nejlépe na paní L. Homolkovou, která má tyto záležitosti na starosti: ladislava.homolkova@horosvaz.cz, 296 118 347.

B. Valentová, tajemnice ČHS