ČHS vyhlašuje granty na rok 2012

17. 02. 2012 | Rubrika: O ČHS

ČHS vyhlašuje na letošní rok granty ve třech kategoriích:

• Granty na podporu mládeže (podpora akcí rozvíjejících vztah mládeže k horolezectví) - tento grant je vyhlašován ve spolupráci s HUDY sport a.s.
  • Granty na údržbu skal (v souvislosti s ochranou přírody)
  • Granty na podporu tradičních horolezeckých akcí (sportovní, kulturní apod. akce s nejméně dvacetiletou tradicí, které jsou určeny širší lezecké veřejnosti).

Granty jsou určeny výhradně členům ČHS, tj. mohou o ně žádat členové ČHS, oddíly ČHS a jejich sdružení.

Žádosti je možno podávat do pátku 16.3. 2012, a to na sekretariát ČHS, mailem (info@horosvaz.cz), popř. poštou (ČHS, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6). Žádosti musí být podány na stanoveném formuláři a musí být úplné.

Žádosti budou vyhodnoceny do 30.3. 2012, o výsledku budou všichni žadatelé informováni.

Z grantů je možno financovat akce, které se uskuteční ode dne vyhlášení grantů, tj. od 17.2. 2012 do 31.12. 2012. Finanční prostředky na akce budou poskytnuty po skončení akce, na základě předložených dokladů; zálohové financování není možné.

Podrobné informace k jednotlivým grantům včetně formulářů žádostí naleznete v rubrice Granty ČHS.

Pokud budete mít ke grantům nějaké dotazy, obraťte se na sekretariát ČHS (info@horosvaz.cz, 296 118 207 - tajemnice), nebo na vyhlašovatele jednotlivých grantů:

grant na podporu mládeže - josef.uherka@horosvaz.cz

grant na údržbu skal - vladimir.wolf@horosvaz.cz

granty na podporu tradičních horolezeckých akcí - petr.resch@horosvaz.cz

B. Valentová, tajemnice ČHS