Trad Climbing Meetining Valle Orco

11. 02. 2014 | Rubrika: Alpinismus, RSS - iSport.cz

V září - od 15. do 21.9. 2014 - se koná 3. ročník mezinárodního tradičního lezeckého setkání ve Valle Orco, které opět pořádají italské horolezecké kluby Club Alpinoi Accademico Italiano (CAAI) a Club Alpino Italiano (CAI).

Akce je určena členům horolezeckých asociací sdružených v UIAA, které mohou na toto setkání přihlásit dva lezce - ideálně holku a kluka.

Podmínkou účasti jsou zkušenosti s "tradičním" vícedélkovým lezením, tj. schopnost lézt na prvním konci na úrovni nejméně 6b fr. a zakládat vlastní jištění. Valle Orco je žulová oblast, je třeba počítat s plotnami a spárami a hlavně s vícedélkovými cestami.

Účastnický poplatek je 100 Euro (úhrada až po potvrzení účasti ze strany organizátorů).

Podrobné informace o Trad Climbing Meeting včetně přihlášky jsou v této pozvánce.

Pokud máte zájem se setkání ve Valle Orco zúčastnit, vyplňte přihlášku a pošlete ji nejpozději do 14. března 2014 na adresu ČHS info@horosvaz.cz; do předmětu zprávy napište Valle Orco. V případě, že bude více zájemců, budeme vybírat, a přihlášky předáme organizátorům akce, kteří rozhodnou o účasti jednotlivých zájemců (kapacita akce je omezena).

B. Valentová, tajemnice