Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

AKTUALIZACE - Vyhlášení Českého poháru ve skialpinismu 2015

AKTUALIZACE - Vyhlášení Českého poháru ve skialpinismu 2015
17. 12. 2014 | Rubrika: Závodní skialpinismus, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE - byly vloženy propozice na 1. závod ČP ve skialpinismu

 

První závod ČP ve skialpinismu proběhne již 27.12.2014 na Pancíři na Šumavě a propozice najdete na stránce věnované ČP a také zde: propozice

V případě dostatečné sněhové nadílky se pořadatelé těší na Vaši účast. Více info v propozicích.


Komise závodního skialpinismu Českého horolezeckého svazu vyhlašuje pro rok 2015 soutěž o Český pohár ve skialpinismu 2015 v těchto kategoriích: muži, veteráni, ženy, junioři, juniorky, kadeti a kadetky. Do každého závodu bude zařazena nezávodní kategorie OPEN. Vítězem poháru se stane jednotlivec, člen ČHS, který v absolutním pořadí získá nejvíce bodů v pěti ze šesti vyhlášených závodů v jednotlivých kategoriích. 
 
Rozpis kategorií, přehled závodů, bodování výsledků a výpočet pohárových umístění najdete na stránce Český pohár ve skialpinismu 2015. Postupně budeme doplňovat propozice, následně pak výsledky a zde budeme také informovat o případných změnách či zrušených závodech (které snad letos nebudou).

  Rozpis kategorií, přehled závodů, bodování výsledků a výpočet pohárových umístění najdete na stránce . Postupně budeme doplňovat propozice, následně pak výsledky a


Vyhlášení celkových výsledků Českého poháru bude provedeno při vyhlašování výsledků posledního závodu ve Špindlerově Mlýně 14.3.2015. Prvních šest závodníků v kategorii mužů a první tři závodníci v ostatních kategoriích získají věcné ceny věnované sponzory Českého poháru a komisí závodního skialpinismu při ČHS. Vítěz v každé kategorii obdrží putovní pohár věnovaný komisí závodního skialpinismu. Do bodování závodů Českého poháru bude zařazen pouze člen ČHS, pohár může získat na dobu jednoho roku pouze občan České republiky. 

Dále byla zveřejněna nominační pravidla pro účast v reprezentaci ČR v soutěžním skialpinismu. 

Jan Pochobradský, statistik Českého poháru