Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

ZRUŠENÍ závodu Českého poháru ve Špindlerově Mlýně

ZRUŠENÍ závodu Českého poháru ve Špindlerově Mlýně
24. 02. 2014 | Rubrika: Závodní skialpinismus, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE


Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek v polohách do 1.000,- m n. m. a předpokládaného vývoje počasí je definitivně pro letošní zimní sezonu zrušen závod ve Verticalu ve Špindlerově Mlýně, který se měl konat dne 1.3. 2014.

 

O osudu dalšího závodu „ O Dřevěného Krakonoše“ v Rokytnici nad Jizerou, který se má konat 8.3. 2014, bude rozhodnuto v podělí 3.3. 2014. Organizátoři „ODK“ v současné době zvažují možnosti uspořádání tohoto závodu.

 

Informace o konání „ODK“ a propozice v případě konání budou zveřejněny na stránkách ČHS www.horosvaz.czwww.alpin-rokytnice.cz a na Facebooku O dřevěného Krakonoše .

 

   
Pavel Jirsa,
předseda komise soutěžního skialpinismu ČHS 


Termín závodu ČP ve skialpinismu ve Špindlerově Mlýně - Vertical - je posunut na sobotu 1.3.


Rozhodnutí o tom, zda se závod bude konat 1.3. nebo bude zrušen úplně padne opět za týden, tedy v pondělí 24.2. Pokud závod bude, budou v pondělí 24.2. zveřejněné propozice. V opačném případě se závod zruší pro tento rok definitivně.

 

Pavel Jirsa, předseda komise soutěžního skialpinismu


 

Z důvodu špatných sněhových podmínek mimo sjezdovky ve Špindlerově Mlýně a předpokladu pokračování teplého počasí i v následujících dnech zvažuje pořadatel závodu Vertical, zda se závod uskuteční v původně plánovaném termínu 22.2. nebo bude přesunut.

 

 

 

Další informace najdete na našich stránkách v pondělí 17.2.2014.

 

 

Pavel Jirsa, předseda komise soutěžního skialpinismu

 

kalendář ČP ve skialpinismu 2014