ZRUŠENÍ závodu Českého poháru ve Špindlerově Mlýně

24. 02. 2014 | Rubrika: Závodní skialpinismus, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE

Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek v polohách do 1.000,- m n. m. a předpokládaného vývoje počasí je definitivně pro letošní zimní sezonu zrušen závod ve Verticalu ve Špindlerově Mlýně, který se měl konat dne 1.3. 2014.

O osudu dalšího závodu „ O Dřevěného Krakonoše“ v Rokytnici nad Jizerou, který se má konat 8.3. 2014, bude rozhodnuto v podělí 3.3. 2014. Organizátoři „ODK“ v současné době zvažují možnosti uspořádání tohoto závodu.

Informace o konání „ODK“ a propozice v případě konání budou zveřejněny na stránkách ČHS www.horosvaz.czwww.alpin-rokytnice.cz a na Facebooku O dřevěného Krakonoše .

Pavel Jirsa,
předseda komise soutěžního skialpinismu ČHS

Termín závodu ČP ve skialpinismu ve Špindlerově Mlýně - Vertical - je posunut na sobotu 1.3.

Rozhodnutí o tom, zda se závod bude konat 1.3. nebo bude zrušen úplně padne opět za týden, tedy v pondělí 24.2. Pokud závod bude, budou v pondělí 24.2. zveřejněné propozice. V opačném případě se závod zruší pro tento rok definitivně.

Pavel Jirsa, předseda komise soutěžního skialpinismu

Z důvodu špatných sněhových podmínek mimo sjezdovky ve Špindlerově Mlýně a předpokladu pokračování teplého počasí i v následujících dnech zvažuje pořadatel závodu Vertical, zda se závod uskuteční v původně plánovaném termínu 22.2. nebo bude přesunut.

Další informace najdete na našich stránkách v pondělí 17.2.2014.

Pavel Jirsa, předseda komise soutěžního skialpinismu

kalendář ČP ve skialpinismu 2014