Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

LICENCE ISMC 2005

05. 01. 2005 | Rubrika: Závodní skialpinismus | Komentáře (0)

LICENCE ISMC 2005

Pro účast na závodech pořádaných pod hlavičkou ISMC v roce 2005 (Mistrovství Evropy, Světový pohár, Evropský pohár a další závody dle kalendáře ISMC, kompletní kalendář těchto závodů je ke stažení zde) je nutné vlastnit mezinárodní skialpinistickou licenci platnou pro rok 2005.
Licence ISMC na uvedené závody musí mít závodníci ve všech kategoriích.
Na závody na Slovensku a v Polsku není tato licence potřeba.
Pro získání licence je nutno:

1, Vyplnit přihlášku ISMC ( ke stažení zde ). Přihlášku je potřeba podepsat vpravo dole nad vyznačením „Signature of Competitor“. Spolu s přihláškou je nezbytné podepsat i dále přiložené poučení pod kolonkou „Signature of Competitor“.

2, Vyplnit žádost obsahující – jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, věk, národnost, státní příslušnost, krevní skupinu, bydliště, číslo pasu ( platný do minimálně do konce dubna ), členství v základní složce (ČHS), číslo loňské licence ( pokud byla vydána ).

3, Doklad zdravotní způsobilosti doložený lékařským potvrzením a vystavený tělovýchovným lékařem. Text musí obsahovat, že dotyčný je způsobilý k závodnímu skialpinismu.

4, Potvrzení o pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně asistenčních služeb na rok 2005. Potvrzení je nutné doložit kopií smlouvy nebo kopií dokladu o pojištění ( kartička pojištěnce ).

5, Na adresu Pavel Jirsa, Bedřichov 102, 543 51 Špindlerův Mlýn nebo na pavel.jirsa@volny.cz zaslat tyto doklady:
A, Přihláška ISMC viz bod 1.
B, Žádost viz bod 2.
C, Doklad o zdravotní způsobilosti viz bod 3.
D, Potvrzení o pojištění viz bod 4.
BR> - Termín pro zaslání žádosti o licenci ( včetně požadovaných dokladů ) je do 15.1. 2005 pro závodníky požadující licenci na závody v období od ledna 2005 do konce zimy.
- Pro závodníky, kteří budou potřebovat licenci pouze na Mistrovství Evropy je termín zaslání do 20.02. 2005.
- Pokud zažádáte o lincenci dříve než 5 dní před daným závodem, kterého se chcete zúčasnit, bude vám příslušný poplatek hrazen z rozpočtu komise závodního skialpinismu. V případě pozdější registrace budete muset pro včasné získání uhradit poplatek 6.500,-Kč (tento poplatek neskončí na ČHS, ale jde na mezinárodní federaci ISMC). V případě, že si necháte vystavit licenci, a po té se nezúčastníte žádného ze závodů, budete nuceni uhradit poplatek 500,- Kč na účet ČHS!
- Licence nebudou vydávány ve fyzické podobě. Při závodech bude totožnost závodníka prokázána pasem.

Pavel Jirsa

| Komentáře(0)