Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Reprezentace ČR 2019

Reprezentace ČR v soutěžním lezení v roce 2019


Reprezentaci České republiky jmenuje Komise soutěžního lezení na základě výsledků nominačních závodů v jednotlivých disciplínách a dalších kritérií dle nominačních pravidel po splnění podmínek pro zařazení do reprezentace (uvedeno níže).

 

Hlavním trenérem reprezentace - místo je od 2.9.2019 neobsazeno.

Trenéři reprezentace:

  • 1. asistent: Alexandra Gendová - byla pověřena vykonáváním některých činností hlavního trenéra reprezentace a VSCM 
  • 2. asistent: 

SLOŽENÍ REPREZENTAČNÍCH DRUŽSTEV PRO ZÁVODNÍ SEZONU 2019 

 

  Obtížnost Boudering Rychlost
muži

A. Ondra, V. Trojan,

Ši. Potůček, J. Konečný,

M. Stráník, Š. Volf

A. Ondra, J. Konečný,

R. Kučera,, M. Stráník,

Š. Stráník, Š. Volf, 

T. Duchoň - náhradník

P.Burian, J.Kříž
ženy

E. Adamovská, L. Slezáková,

I. Vejmolová, S. Večeřová, 

M. Smetanová, 

E.Novotná (náhradník)

E. Adamovská  
juniorky/ři

E. Adamovská, l. Slezáková,

S. Večeřová, E. Novotná  

Ši. Potůček, J. Churavý, 

Št. Potůček

E. Adamovská, N. Tužová, 

T. Lukášek, Ši. Potůček,

Št. Potůček, 

J.  Skočdopole

H.Křížová
mládež A

M. Smetanová, E. Bulenová, 

N. Králíková, T. Širůčková,

O. Slezák, J. Cink, A. Musil,

M. Jeliga (náhradník)

M. Smetanová, T.Šrůčková, L. Doleček, M. Mikulec,

A. Musil, O. Slezák, 

T. Cibulková,

Č. Babača

mládež B

M. Janošová, K. Gendová,

H. Šikulová, M. Dušánková,,

A. Adamovský, O. Mázl,

M.Dušánková, K. Gendová, 

M.Janošová,

A. Adamovský,  J. Houštěk, O. Mázl, 

S. Skoupá
Závodníci startující v roce 2019 na vlastní náklady:

ženy:          D. Mercová (R), 

muži: 

juniorky/ři:  D. Mercová (R), K. Macharáčková (B) - náhradník

mládež B:    Š. Cibulka (R)

mládež A:    M. Jeliga (O) - náhradník

Závodníci startující aktuálně na vlastní náklady:

ženy:           H.Křížová (R)

muži: 

juniorky/ři:  T. Kubátová (B), O. Hašek (B, O), 

mládež B:    A. L. Hrbáčová (B), M. Petrík (B, O),  T. Kroa (O)

mládež A:    A. Bajerová (B), J. Vopat (O)

INFORMACE PRO ZÁVODNÍKY, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST NOMINOVAT SE NA ZÁKLADĚ VÝSLEDKŮ NOMINAČNÍCH ZÁVODŮ DO REPREZENTACE ČR

Závodníci se mohou ucházet o místo v reprezentačním družstvu podle nominačních pravidel pro rok 2019 (dospělí, mládež).

 

Pro zařazení do reprezentace je potřeba do 5 dnů (WC Meiringen a WC Moskva z důvodů časového odstupu závodů do 3 dnů po příslušném nominačním závodě - viz nominační pravidla) po posledním nominačním závodě splnit následující:

Zájemce o reprezentaci musí být samozřejmě členem ČHS s platným členským průkazem pro rok 2019.

 

Nesplnění kterékoliv z výše uvedených povinností bude považováno za nezájem o reprezentaci a na toto místo v reprezentaci bude jmenován dle nominačních pravidel jiný závodník splňující nominační kritéria. Zároveň žádáme závodníky, kteří sice splnili nominační kritéria, ale nechtějí se účastnit mezinárodních závodů, aby se vzdali reprezentace a o tomto kroku písemně (e-mailem) informovali komisi na adrese ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ysm.e aby v souladu s nominačními pravidly mohlo být rozhodnuto o donominování dalších závodníků.

 

TRÉNINKOVÁ CENTRA REPREZENTACE:

 

     LogoSmíchoff     Hangar

 

Nejlepší reprezentanty podporuje:

OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra

SLOŽENÍ REPREZENTAČNÍCH DRUŽSTEV - ARCHIV

 

Reprezentace ČR 2018

Reprezentace ČR 2017

Reprezentace ČR 2016

Reprezentace ČR 2015

Reprezentace ČR 2014

Reprezentace ČR 2013