Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled závodů mládeže 2010

Přehled závodů mládeže v soutěžním lezení 2010

 

 

 datum místo  závod disciplína 
 6.2. Olomouc 

Tendon Cup M

TC Olomouc 2010m propozice.pdf

TC Olomouc 2010 chlapci.pdf

TC Olomouc 2010 Dívky.pdf

 

 20.3. Vyškov 

Tendon Cup M

TC Vyskov 2010 propozice.pdf

TC Vyskov 2010 Chlapci.pdf 

TC Vyskov 2010 Divky.pdf

 

 27.3. Hejnice  

Tendon Cup Č 

TC Hejnice 2010 propozice.pdf

TC Hejnice 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Hejnice 2010 výsledky Dívky.pdf

 

 

13.4.  Újezd nad Lesy 

Tendon Cup Č 

TC Ujezd n Lesy 2010 propozice.pdf

TC Ujezd 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Ujezd 2010 výsledky Dívky.pdf

 

1.5.  Nový Bor 

ČP mládeže 

CP N Bor 2010 Obtiznost propozice.pdf

CP Novy Bor 2010výsledky Chlapci.pdf

CP Novy Bor 2010 výsledky Dívky.pdf

 

2.5.  Nový Bor 

ČP mládeže 

CP N Bor 2010 Rychlost propozice.pdf

CP NovyBor 2010 výsledky Chlapci.pdf

CP NovyBor 2010 výsledky Dívky.pdf

 

 

9.5.  Bystřice n. Pernštejnem 

ČP mládeže 

CP Bystrice 2010 propozice.pdf

CP Bystrice 2010 výsledky Chlapci.pdf

CP Bystrice 2010 výsledky Dívky.pdf

 

11.6.  Příbor 

ČP mládeže 

CP Pribor 2010 propozice.pdf

CP Pribor 2010 výsledky Chlapci 1.pdf

CP Pribor 2010 výsledky Dívky 1.pdf

 

12.6.  Orlová 

Tendon Cup M 

TC Orlova 2010 propozice.pdf

TC Orlova 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Orlova 2010 výsledky Dívky.pdf

 

13.6.  Příbor 

ČP mládeže 

CP Pribor 2010 výsledky Chlapci 2.pdf

CP Pribor 2010 výsledky Dívky 2.pdf

 

 19.6. Pardubice  

Tendon Cup Č 

TC Pardubice 2010 propozice.pdf

TC Pardubice 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Pardubice 2010 výsledky Dívky.pdf

 

 

4.9.  Jičín 

ČP mládeže 

CP Jicin 2010 výsledky Chlapci.pdf

CP Jicin 2010 výsledky Dívky.pdf

 

5.9.  Kladno 

ČP mládeže - Sambar Speed 

CP Kladno 2010 výsledky Muži.pdf

CP Kladno 2010 výsledky Ženy.pdf

 

18.9.  Jeseník 

Tendon Cup M 

TC Jeseník 2010 propozice.pdf

TC Jesenik 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Jesenik 2010 výsledky Dívky.pdf

 

25.9.  Svitavy 

MČR mládeže 

MCR Svitavy 2010 propozice O.pdf

MCR Svitavy 2010 výsledky Chlapci.pdf

MCR Svitavy 2010 výsledky Dívky.pdf

 

 

16.10. Choceň

ČP mládeže

CP Chocen 2010 propozice.pdf

CP Chocen 2010 výsledky Chlapci.pdf

CP Chocen 2010 výsledky Dívky.pdf

6.11. Sobotka

Tendon Cup Č

TC Sobotka 2010 propozice.pdf

TC Sobotka 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Sobotka 2010 výsledky Dívky.pdf

13.11. Lanškroun

Tendon Cup M - finále

TC Lanskroun 2010 propozice.pdf

TC Lanskroun 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Lanskroun 2010 výsledky Dívky.pdf

 

17.11. Svitavy

MČR mládeže

MCR Svitavy 2010 R propozice.pdf

MCR Svitavy R výsledky Chlapci.pdf

MCR Svitavy 2010 R výsledky Dívky.pdf

MCR Svitavy 2010 O Chlapci.pdf

MCR Svitavy 2010 O dívky.pdf

20.11. Trutnov

Tendon Cup Č - finále

TC Trutnov 2010 propozice.pdf

TC Trutnov 2010 výsledky Chlapci.pdf

TC Trutnov 2010 výsledky Dívky.pdf

 

   

Finální

ČP 2010

obtížnost

 Finální

ČP 2010

rychlost

Finální

TC 2010

Morava

Finální

TC 2010 

Čechy

Chlapci 16.10.pdf Chlapci 17.11.pdf  Chlapci 13.11.pdf  Chlapci 20.11.pdf 
Dívky 16.10.pdf Dívky 17.11.pdf  Dívky 13.11.pdf  Dívky 20.11.pdf