Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Kalendář závodů ČR 2019

PŘEHLED ZÁVODŮ ČHS V SOUTĚŽNÍM LEZENÍ

MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH V ROCE 2019

 

V přehledu závodů i v tabulkách průběžných výsledků (ranking) jsou závody ČR, jejichž organizátorem je ČHS: 

- dospělí - MČR, ČP, rankingové závody

- mládež - MČR mládeže, ČP mládeže, závody U14. 

Dále jsou zde informace o akademických mistrovstvích. 

 

Oficiální závody ČHS nižší kategorie jsou v sekci MLÁDEŽ/OPEN ZÁVODY kalendář Open závodů pro rok 2019

 

Závody jiných organizátorů mohou být na stránce Kalendář akcí.

 

Kalendáře od roku 2010 jsou na stránce Přehledy závodů archiv

 

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY ZÁVODŮ DOSPĚLÝCH

 

ranking obtížnost

ČP obtížnost ranking bouldering Rock Point ČP bouldering ranking rychlost ČP rychlost
muži 3. 11. 2019 3. 11. 2019 19. 10. 2019 19. 10. 2019    
ženy 3. 11. 2019 3. 11. 2019 19. 10. 2019 19. 10. 2019    

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY ZÁVODŮ MLÁDEŽE V ROCE 2019

  ČPM obtížnost ČPM bouldering ČPM rychlost U14 obtížnost U14 bouldering
chlapci 9. 11. 2019 19. 10. 2019   5. 10. 2019 20. 10. 2019
dívky 9. 11. 2019 19. 10. 2019   5. 10. 2019 20. 10. 2019

Nominační výsledky pro kombinaci 2019

   
muži, ženy, chlapci/dívky: A, B, J 1. 6. 2019
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disciplína
12. 1. 2019

Police nad Metují

Novoroční OPEN 2019, rankingový závod ČHS

jiný

propozice

plakát

muži

ženy

Přidat
o
2. 3. 2019

Jeseník

Rock Point ČP v boulderingu a ČP mládeže, nominační závod v boulderingu, kat. dospělí, B, A, J

propozice

předregistrace (dospělí+A,J)

předregistrace (kategorie B)

HR: David Urbášek

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
3. 3. 2019

Jeseník

Český pohár U14 v boulderingu

předregistrace

propozice

HR: David Urbášek

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
9. 3. 2019

Brno Duro

Nominační závod v lezení na rychlost, kat. dospělí, B, A, J

propozice

plakát

předregistrace (dospělí, A, J)

HR: Zuzana Fischerová

TD: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: -----

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
9. 3. 2019

Brno Duro

Závod v lezení na rychlost U14

propozice

plakát

předregistrace (B, U14-U10)

HR: Zuzana Fischerová

TD: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: -----

chlapci

dívky

Přidat
r
16. 3. 2019

Žilina

Rock Point ČP a ČP mládeže, nominační závod v boulderingu, kat. dospělí, A, J

propozice

registrace

plakát

HR: Peter Kuric; Milan Koša (aspirant)

TD: Hana Kroupová

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
17. 3. 2019

Žilina

Český pohár kat. B, U14 v boulderingu

propozice

registrace U14

registrace B

plakát

HR: Peter Kuric; Milan Koša (aspirant)

TD: Hana Kroupová

chlapci

dívky

Přidat
b
23. 3. 2019

Praha SmíchOFF

ČP a ČP mládeže, nominační závod v lezení na obtížnost, kat. dospělí, B, A, J

propozice

plakát

předregistrace dospělí,A,J

předregistrace B

HR: Tomáš Binter

TD: Jakub Dvořák

Hlavní stavěč: Jan Zbranek

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
27. 4. 2019

Ostrava

ČP a ČP mládeže, nominační závod v lezení na obtížnost, kat. dospělí, B, A, J

propozice

předregistrace dospělí, A,J

předregistrace B

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
4. 5. 2019

Olomouc

Český pohár U14 v lezení na obtížnost

propozice

předregistrace

HR: Tomáš Binter

TD: Jiří Čermák

chlapci

dívky

Přidat
o
18. 5. 2019

Zlín

Český pohár U14 v lezení na obtížnost

propozice

předregistrace

plakát

propozice_EN

HR: Jakub Dvořák

TD: David Urbášek

chlapci

dívky

Přidat
o
25. 5. 2019

Jablonec nad Nisou

Český pohár U14 v lezení na obtížnost

propozice

plakát

předregistrace

HR: Jiří Čermák

TD: Lumír Návrat

chlapci

dívky

Přidat
o
1. 6. 2019

Svitavy

ČP a ČP mládeže, nominační závod v lezení na obtížnost, kat. dospělí, B, A, J

propozice

předregistrace dospělí, A,J

předregistrace B

HR: David Urbášek

TD: Hana Kroupová

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
24. 6. 2019

Liberec

Olympiáda dětí a mládeže 23. - 28. 6. 2019

propozice

HR: Tomáš Binter

TD: David Urbášek

chlapci

dívky

Přidat
o
25. 6. 2019

Brno

Akademické mistrovství ČR v boulderingu

propozice

HR: Jiří Čermák

muži

ženy

muži finále

ženy finále

Přidat
b
14. 9. 2019

Praha

Rock Point ČP v boulderingu 2019 - kat. dospělí, J, A, B

propozice

předregistrace (dospělí, A,J)

předregistrace (B)

plakát

HR: Lumír Návrat

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
15. 9. 2019

Praha

Český pohár U14 v boulderingu

propozice

předregistrace

HR: Jiří Čermák

TD: Lumír Návrat / (Hana Kroupová)

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
5. 10. 2019

Ostrava

Mezinárodní Mistrovství ČR v lezení na obtížnost do 14 let

propozice

předregistrace U14

plakát

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

chlapci

dívky

Přidat
o
5. 10. 2019

Ostrava

Mezinárodní Mistrovství ČR v lezení na obtížnost kat. B

propozice

předregistrace

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

chlapci

dívky

Přidat
o
18. 10. 201919. 10. 2019

Ostrava - Trojhalí

Rock Point ČP a MMČR v boulderingu kat. dospělí, J, A, B

předregistrace dospělí, A,J

předregistrace B

propozice

plakát

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
20. 10. 2019

Ostrava - Trojhalí

ČP a MMČR v boulderingu kat. U14, U12, U10

propozice

předregistrace

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
2. 11. 20193. 11. 2019

Praha - Big Wall

MMČR v lezení na obtížnost, kat. dospělí, J, A, AMČR

propozice

předregistrace

propozice AMČR

HR: Jiří Čermák

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Viktor Pařízek

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
2. 11. 20193. 11. 2019

Praha - Big Wall

AMČR v lezení na obtížnost

HR: Jiří Čermák

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

Přidat
o
9. 11. 2019

Choceň

Český pohár mládeže v lezení na obtížnost, kat. B, A, J

plakát

propozice

předregistrace

HR: Lumír Návrat

TD: Hana Kroupová

chlapci

dívky

Přidat
o
23. 11. 2019

Jeseník

Český pohár U14 v lezení na obtížnost

propozice

plakát

predregistrace

HR: Lumír Návrat

TD: Hana Kroupová

Přidat o
7. 12. 2019

Ostrava

Mistrovství ČR v lezení na rychlost

- open

HR: Z.Fischerová/H.Kroupová

TD: Jiří Čermák

Přidat r
Zavřít ×

Přidání výsledku

Závod —
název kategorie, které se výsledky týkají, např. muži